NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

not defteri ceyda kim4 - NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİNOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA…

Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Not Defteri ekranlarda olmaya ve ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Her hafta Çarşamba günleri izleyici ile buluşan Not Defteri dizisi Beyoğlu Ticaret lisesinde çekiliyor ve okuldaki öğrenciler ile öğretmenlerin konu olduğu not defteri dizisi ilk bölümünden itibaren en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yerini aldı. Not defteri dizisi başrollerinde Tarık Ündüz, Merve Oflaz, Beste Kökdemir, Ekin Mert Daymaz ve Seda Telciler gibi isimler yer alıyor.

Not Defteri öğrencilerin hayatlarının anlatıldığı dizide iki öğrenci grubu bulunuyor ve iki de grup başkanları yani grup liderleri bulunuyor. Bunlardan birisi Egemen karakteridir diğeri ise Ufuk tur. Egemen ve Ufuk arasındaki çekişmeye ortak olan Selin ile Ceyda taraflarını seçmişlerdir. Sizlere bu yazımızda Not Defteri dizisinin güzel oyuncusu olan Ceyda karakterini canlandıran Seda Telciler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER TIKLAYINIZ>>>

Peki Not Defterinde Ceyda karakterini canlandıran Seda Telciler gerçekte kimdir?Seda Telciler Kimdir?
Not Defteri dizisinde Ceyda karakterini canlandıran Seda Telciler 1986 yılında İzmir de doğmuştur. Yetenekli ve güzel oyuncu Seda Telciler İlkokulu İzmir Türk Koleji’ nde birincilikle bitirdi. İlkokul yılları boyunca okulun artistik jimnastik takımında yer aldı. Bir yandan piyano ve solfej dersleri almaya başladı. Ortaöğretim döneminde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı bale bölümüne başladı. Yaz tatillerinde Paris’te Alliance Française dil okuluna, Washington School of Ballet’nin programına, İngilizce eğitimi için Georgetown University’n de okudu.
Lise döneminde İzmir Dans Akademisinde bale ve karakter dansı, modern dans çalışmalarına devam etti. Şuanda Galatasaray Üniversitesi’ni 2. sınıfta okumaya devam ediyor. Müzik ve dansın dışında , tam bir spor tutkunu olan Genç bayanlar kategorisinde Alaçatı Windsurf Cup birinciliğine sahip olan Seda, aynı zamanda kayak, snowboard ve buz pateni de yapıyor. Daha önce sihirli annem ve M.U.C.K dizilerinde de rol alan güzel oyuncu şimdi Not Defteri dizisinde Ceyda karakterini canlandırıyor.

Seda Telciler Resimleri

not defteri ceyda kim1 - NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİ

not defteri ceyda kim2 - NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİ

not defteri ceyda kim3 - NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİ

not defteri ceyda kim 1 - NOT DEFTERİ DİZİSİ CEYDA (SEDA TELCİLER) KİMDİR KAÇ YAŞINDA RESİMLERİ

not defteri dizisi oyuncuları, not defteri karakter isimleri, not defteri dizisi ceyda kim, not defteri ceyda gerçek adı ne, not defterindeki ceyda kim, not defterindeki ceyda karakterinin gerçek ismi, not defteri ceyda resimleri, not defteri ceyda foto galeri, not defteri ceyda kaç yaşında boyu kaç kilosu kaç, not defteri ufugun sevgilisi olan kız kim, not defteri ufuk ve ceyda, not defteri dizisi ceyda karakteri, not defteri dizi oyuncuları kimler, not defteri oyuncu isimleri, not defteri ceyda kaç yaşında nereli, not defteri ceyda sevgilisi kim, seda telciler kimdir, seda telciler kaç yaşında, seda telciler hayatı, seda telciler resimleri, seda telciler foto galeri, seda telciler, seda telciler kimdir, seda telciler biyografi, seda telciler,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir