NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR – NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
not defteri dizi oyuncuları - NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

NOT DEFTERİ DİZİSİ…

Fox Tv yepyeni bir dizi ile daha yayın hayatına devam ediyor. Fox Tv de yeni başlayan Not Defteri dizisi bir okul dizisi olarak ekranlarda yerini aldı. Okul dizileri çok tutulan ve ilgi ile izlenen diziler arasında başta yer alıyor. Fox Tv yine başarılı bir okul dizisi olan Not Defteri dizisi ile oldukça ilgi çekmiştir. Not Defteri dizisi oyuncuları tamamen genç oyunculardan oluşmaktadır.
Not Defteri dizisinde bir lisede öğrenciler ve öğretmenler arasında geçen konuları işleyecek olan dizi ilk bölümü ile izleyenlerden büyük beğeni toplamayı başardı. Not Defteri dizisi nerede hangi okulda çekiliyor bu sorunun cevabını merak edenler için söyleyelim Not Defteri dizisi Beyoğlu Ticaret Lisesinde çekilmektedir.

Not Defteri dizisinin başrollerinde Tarık Ündüz, Merve Oflaz, Melisa Toros, Beste Kökdemir, Ekin Mert Daymaz yer alıyor. Çarşamba akşamları Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Not Defteri dizisinin tüm oyuncu isimlerini karakter isimlerini ve oyuncuların biyografilerini sitemizde bulabilirsiniz.

Not Defteri Dizisi Oyuncuları Kimler

not defteri dizisi egemen kim4 - NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

Ekin Mert Daymaz (Egemen) (Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

not defteri ufuk resim - NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

Tarık Ündüz (Ufuk) (Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

not defteri selin resim - NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

Beste Kökdemir (Selin Soral) (Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

not defteri ceyda kim - NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - NOT DEFTERİ HANGİ OKULDA ÇEKİLİYOR

Seda Telciler (Ceyda) (Kimdir Resimleri İçin TIKLAYINIZ>>>)

Gurur Aydoğan (Cenk) (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Feyzan Soykan (Can)
Melisa Toros
Merve Oflaz
Fatih Al (Mahir Soysal)
Ebru Özkan (Suna)
Münir Can Cindoruk
Barış Angigün

Not Defteri Dizi Konusu

Not Defteri dizisinde Mahir adında bir Edebiyat Öğretmeni yıllar önce boşandığı karısının kendisine göstermediği küçük kızı Zeynep’i bulabilmek için İstanbul’a tayin istemesiyle başlar. İstanbul’da Dersaadet adında bir liseye Edebiyat öğretmeni olarak atanır. Liseye geldiğinde çok farklı manzaralarla karşılaşır.
Çünkü bu lisede kimin eli kimin cebinde belli değildir. Bir tarafta zengin aile çocukları okurken öteki tarafta ise onların zenginliklerinden nefret eden fakir aile çocukları bulunmaktadır. Öğrenciler ise Egemen ve Ufuk adında öğrencilerin liderliği altında farklı gruplar şeklinde bölünmüşlerdir.
Mahir hoca sınıfa ilk girdiğinde kargaşa ve anarşi hakimdir sınıfta. İlk başlarda kurallarından dolayı öğrencileri ile hayli bozuk olan bu adam gitgide öğrencileri kendine bağlamayı başaracaktır.

not defteri dizisi, not defteri dizisi konusu nedir, not defteri dizisi oyuncuları kimler, not defteri dizisi karakter isimleri, not defteri dizisi hangi günler, not defteri dizisinde kim kimdir, not defteri dizisi oyuncu isimleri, not defteri dizisindeki oyuncuların isimleri, not defteri dizisi konusu nedir, not defterindeki okul hangi okul, not defteri dizisi hangi okulda çekiliyor, not defteri dizisindeki başroldeki çocuk kız kim, not defteri dizisi karakterleri, not defteri ne zaman, not defteri okulun adı ne, not defteri dizisi oyuncusu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir