NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

not defteri selin kim6 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIRNOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN… 

Fox Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Not Defteri ekranlarda olmaya ve ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Her hafta Çarşamba günleri izleyici ile buluşan Not Defteri dizisi Beyoğlu Ticaret lisesinde çekiliyor ve okuldaki öğrenciler ile öğretmenlerin konu olduğu not defteri dizisi ilk bölümünden itibaren en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yerini aldı. Not defteri dizisi başrollerinde Tarık Ündüz, Merve Oflaz, Beste Kökdemir, Ekin Mert Daymaz gibi isimler yer alıyor.

Not Defteri öğrencilerin hayatlarının anlatıldığı dizide iki öğrenci grubu bulunuyor ve iki de grup başkanları yani grup liderleri bulunuyor. Bunlardan birisi Egemen karakteridir, diğeri ise Ufuk tur. Egemen ve Ufuk okulun en güzel kızı olan Selin’e aşıktırlar. Not Defteri Egemen ve Selin sevgilidirler ve birbirlerini çok sevmektedirler. Ufuk ise Selin’e karşı platonik bir aşk beslemektedir.

NOT DEFTERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER TIKLAYINIZ>>>


Peki Not Defterinde Egemenin sevgilisi Selin karakterini canlandıran Beste Kökdemir gerçekte kimdir?

Beste Kökdemir Kimdir? 

Not Defteri dizisinde Selin karakterini canlandıran Beste Kökdemir 1993 yılında Sinop’ta doğmuştur. Güzel oyuncu Beste Kökdemir Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nü kazanmıştır. Ardından İstanbul’a yerleşmiştir ve Beste Kökdemir çocukluğundan beri oyuncu olmayı hayal etmiştir. Oyuncu olmak için İstanbul’a gelmeyi tercih etmiş ve burada bir süre ajanslarla görüşmeler yapmıştır ve teklifi kabul edilikten sonra çekimlere başlamıştır. Beste Kökdemir ilk dizisi olan “Çıplak Gerçek” için teklif almıştır.
Çıplak Gerçek dizisinde Hazal karakterini canlandıran güzel oyuncu ayrıca dizide Bob Marley’den ve Frank Sinatra’dan şarkılar söylemiştir. Behçat Ç. dizisinde de rol alan Beste Kökdemir oyunculuk dışında şarkıcılık, dans ve resimle de yakından ilgilenmektedir.

Not Defteri Selin? 
Kendisi 11 F öğrencisidir. Egemen’in sevgilisidir. Okulun en zengin kızlarından biri. Egemen ve Ufuk çekişmesinin temelinde Selin var. Zengin bir ailenin kızı olmasına rağmen paraya değer vermeyen, sevecen, sıcak, iyi niyetli bir kız.

Beste Kökdemir Resimleri

not defteri selin kim1 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri selin kim2 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri selin kim3 1024x576 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri selin kim4 1024x576 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri selin kim5 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri selin kim 686x1024 - NOT DEFTERİ DİZİSİ SELİN (BESTE KÖKDEMİR) KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR

not defteri dizisi oyuncuları, not defteri karakter isimleri, not defteri dizisi selin kim, not defteri selin gerçek adı ne, not defterindeki selin kim, not defterindeki selin karakterinin gerçek ismi, not defteri selin resimleri, not defteri selin foto galeri, not defteri selin kaç yaşında boyu kaç kilosu kaç, not defteri egemenin sevgilisi olan kız kim, not defteri egemen ve selin, not defteri dizisi selin karakteri, not defteri dizi oyuncuları kimler, not defteri oyuncu isimleri, not defteri selin kaç yaşında nereli, not defteri selin sevgilisi kim, beste kökdemir kimdir, beste kökdemir kaç yaşında, beste kökdemir hayatı, beste kökdemir resimleri, beste kökdemir foto galeri, beste kökdemir, beste kökdemir kimdir, beste kökdemir biyografi, beste kökdemir,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir