ÖMER KARACAN KİMDİR – X FACTOR JÜRİ ÜYESİ ÖMER KARACAN KİM

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

x factor yarışması jüri üyeleri kimler, x factor yarışmacı, x factor şarkı yarışması katılım formu, ömer karacan kimdir, ömer karacan ne iş yapıyor, , ömer karacan hakkında bilgi, ömer karacan kim, jüri üyesi ömer karacan, x factor ömer karacan, star ışığı yarışması ömer karacan kim, star ışığı yarışması jüri üyeleri kimler, star ışığı jüri üyeleri

mer karacan kim - ÖMER KARACAN KİMDİR - X FACTOR JÜRİ ÜYESİ ÖMER KARACAN KİM

Kanal D’nin yeni yarışmaları arasında olan ve ilk bölümü ile 10 Şubat’ta izleyici ile buluşacak olan X factor yarışması O Sses Türkiye adlı şarkı yarışması formatında ve yeni sesleri arayacak olan bir yarışmadır.

X factor Star Işığı yarışması jüri üyeliği koltuğunda ise Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan yer alıyor. X factor star ışığı yarışması jüri üyeleri arasında ismini yeni duyduğumuz bir isim olan Ömer Karacan kim diye merak edenler için Ömer Karacan hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ömer Karacan ismini duymamış olsak bile televizyon dünyasında bir çok başarılı işlere imza atmıştır. Ömer karacan kimdir diye merak edenler için Ömer Karacan biyografi bilgileri yazımızın devamındadır.

X Factor Star Işığı Yarışması Jüri Üyesi Ömer Karacan Kimdir

Ömer Karacan

Türk TV programcısı, yayıncı, organizatör. Eğlence sektöründeki en önemli isimdir. Türkiye’nin tek kanallı TV dönemi olan 80’li yıllardaTRT için yaptığı müzik programı Number One ile tüm Türk gençliğini video kliple ilk tanıştıran kişi olmuştur. Müzik yayıncılığı konusunda uzmanlaşıp Number One grubunu kurmuştur. Türkiye’nin ilk yabancı müzik kanalı Number One TV’yi yayına sokmuş, ülkenin en önemli DJ’lerini yetiştiren ve müzik yayıncılığında bir ekol olan Number One FM’le de radyo yayıncılığına büyük bir soluk kazandırmıştır.

Coca Cola sponsorluğunda faaliyet göstermekte olan Number One TV ve FM dışında Discovery Channel,Nickoledeon, Energy FM, Radyo Klas gibi yayın kuruluşlarının da ve çeşitli dergilerin de sahibidir. Dünyanın en iyi parfüm markalarının da Türkiye distribütörü olan Ömer Karacan, ayrıca, dünya jet setiyle ve Hollywood starlarıyla kurduğu yakın ilişkilerle de ülkemizin imajı ve tanıtımında önemli bir rol oynamaktadır.
Moda, müzik, eğlence ve kültür dünyasında Türkiye’nin trendlerini belirlemekte olan Karacan, halen Londra’da kuracağı ve Fashion TV’ye rakip olacak yeni moda kanalının hazırlıklarıyla uğraşmaktadır. bu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir