ÖTESİZ İNSANLAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER – ÖTESİZ İNSANLAR OYUNCU KADROSU VE KONUSU NEDİR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ötesiz insanlar dizisi konusu nedir, ötesiz insanlar dizisi oyuncuları kimler, ötesiz insanlar dizisi başrolerinde kimler var, ötesiz insanlar dizisi oyuncu kadrosu, ötesiz insanlar dizisinde kim kimdir, ötesiz insanlar dizi karakterleri, , ötesiz insanlar dizisi batuhan aydar, samanyolu ötesiz insanlar dizisi, STV ötesiz insanlar oyuncuları, 

tesiz insanlar dizisi - ÖTESİZ İNSANLAR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER - ÖTESİZ İNSANLAR OYUNCU KADROSU VE KONUSU NEDİR

Samanyolu TV’nin başarılı ve sevilen dizisi Ötesiz İnsanlar ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri en çok izlenen dizi olan Ötesiz İnsanlar dizisi, 28 Şubat sürecini ayrıntılı bir şekilde gözler önüne seren bir dizi olarak biliniyor ve ilgi görüyor. O günlerde yaşanan olayları bir dizi ile ekranlara getiren Samanyolu TV Ötesiz İnsanlar dizisi ile izleyiciden tam not almayı başarmıştır.

28 Şubat sürecini anlatan ve o dönemde başörtülü öğrencilere yaşatılanları anlatan ötesiz insanlar dizisi aynı zamanda bir aşk hikayesini de konu alıyor. Başrollerinde Batuhan Aydar ve Ergül Miray Şahin’in rol aldığı ötesiz insanlar dizisi okumak isterken babası tarafından evlendirilmek istenen Ötesiz İnsanlar Elif karakteri ile o bölgede görev yapan ötesiz insanlar Teğmen Deniz karakterinin aşklarını anlatmaktadır.
Sizlere bu yazımızda Samanyolu Tv Ötesiz İnsanlar dizisi oyuncuları kimler, Ötesiz insanlar dizi karakter isimleri ve oyuncuların biyografilerini ve ötesiz insanlar dizisi konusu nedir gibi sorulan soruların cevaplarını paylaşacağız.r.bu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
Ötesiz İnsanlar Dizisi Oyuncuları Kimler

Ergül Miray Şahin (Elif) (Ergül Miray Şahin Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Yıldırım Gücük (Yılmaz) Elif’in babası
Dilek Canbay (Zeycan) Elif’in annesi
Ofelya Küçükayvaz (Hülya) Elif’in kardeşi
Batuhan Aydar (Üsteğmen Deniz) (Batuhan Aydar Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Aylin Gürsoy (Şenay) Deniz’in annesi
Naşit Özcan (Korgeneral Kudret)
Sibel Seyhan (İnci) Kudert’in karısı
Sevinç Gürşen Akyıldız (Rana) Kudret’in kardeşi
Hüseyin Köroğlu (Sancar Albay)
Yasemin Öztürk (Şenay)
Halil İbrahim Kalaycıoğlu (İbrahim)
Aytunç Özulus (Durali) Kadriye’nin oğlu
Asuman Çakır (Kadriye) Hanımağa
Nazlı Yanılmaz (Sanem)
Selçuk Soğukçay

Ötesiz İnsanlar Dizisi Konusu Nedir

Elif Tıp Fakültesi 5. sınıfta okuyan bir öğrencidir. Deniz ise henüz göreve yeni başlamış genç bir teğmen’dir. Deniz verilen bir görev üzerine üniversiteye gelip başörtüsü hakkında araştırmalar yapıp çalışmalara katılmaktadır. Böyle sancılı bir dönemde Deniz öncesinde oldukça önyargılı yaklaştığı başörtülü insanlara karşı olan tavrı Elif’i tanıyıp onun hayatını inceledikçe fikirleri değişmeye başlamıştır. Teğmen Deniz ise günün birinde Elif’e aşık olduğunu da anlamıştır. Ancak normal şartlarda gayet masum ve normal sayılacak bu aşk dönemin şubat soğukları yüzünden adeta tarafla için kabusa dönmüştür 

Dizi Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir