PAŞA GÖNLÜM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
paşa gönlüm dizisi1 - PAŞA GÖNLÜM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR

PAŞA GÖNLÜM DİZİSİ…

Kanal D yeni bir diziyi daha izleyici ile buluşturdu. Kanal D de yeni başlayan Paşa Gönlüm dizisi izleyicinin beğenisine sunuldu. Kanal D Paşa Gönlüm dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmeye başladı. 

Paşa Gönlüm 1. bölüm izlenmesiyle beraber ilk bölümü ile hemen izleyici kitlesini  oluşturan yeni dizi adından söz ettirmeye başladı.

Yeni başlayacak olan Paşa Gönlüm dizisi başrollerinde İsmail Filiz, Leyla Faray, Tarık Pabuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora gibi isimlerin paylaştığı Paşa Gönlüm dizisi konusu ve oyuncu kadrosunun bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Paşa Gönlüm Dizisi Oyuncuları Kimler

Paşa Gönlüm (Türkan) Leyla Feray (Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
Paşa Gönlüm (Melih)  İsmail Filiz  
Paşa Gönlüm (Mesut) Tarık Pabuçcuoğlu 
Paşa Gönlüm (Bahtiyar) Kerem Atabeyoğlu 
Paşa Gönlüm (Necmiye) Sema Keçik 
Paşa Gönlüm (Ayla) Derya Alabora 
Paşa Gönlüm (Fikret) Can Nergis 
Paşa Gönlüm (Elvan) Hazar Motan 
Paşa Gönlüm (Vedat) Yalçın Seyhan 
Paşa Gönlüm (Nurcan E) Mehmet Şeker 
Paşa Gönlüm (Nurcan) Elif Taş 
Paşa Gönlüm (Muhittin) Efe Cebeci 
Paşa Gönlüm (Nermin) Nilüfer Açıkalın 
Paşa Gönlüm (Paşa Dede) Sezai Altekin 

Türkan, 20’li yaşlarının başında, halası Muazzez’in yanında Bursa’da büyümüş genç bir kızdır. Muazzez iyi niyetli bir kadındır ve Türkan’ı kızından ayırmaz. Fakat karısının aksine genç kızı her zaman yük olarak gören Necmi, bunu her fırsatta Türkan’a belli ederek huzurunu bozar. Tekstil atölyesinde çalışarak ailesine destek olmaya çalışan Türkan, öğrendiği bir gerçek karşısında eniştesi ve halası ile daha artık fazla aynı çatı altında kalamayacağını anlar. Ve Türkan, ani bir kararla yanından hiç ayırmadığı annesinden  tek yadigar bez bebeğini de yanına alarak İstanbul’a doğru yola çıkar. Paşa Dede, 72 yaşında İstanbul’da eski bir köşkte, tek başına yaşayan aksi bir amcadır. Büyüyüp, yetiştiği muhiti ise hiç terk etmemiştir. 

Paşa Dede, eşi Vasfiye Sultan vefat ettikten ve çocukları Amerika’ya gittikten sonra bile kıymetli köşkünden ve mahallesinden ayrılmaya yanaşmamıştır. Kaderin cilvesi, iki oğlu da kendisine torun bile bırakamadan vefat ederler ve Paşa Dede tek başına kalır. Ancak dedenin; uzaktan akrabaları olan Mesut Şimşek ve Bahtiyar Yalçın ne yaşlı adamı, ne de köşkünü rahat bırakmaya niyetleri yoktur. Mesut ve Bahtiyar, her ikisi de 50’li yaşlarının başında, bebekliklerinden beri iki ezeli düşmandır. Aynı gün dünyaya gelen ikiliden Bahtiyar, 1 dakika farkla yeni yılın ilk bebeği olup,  Cumhuriyet altınının sahibi olmuştur. O günden itibaren Mesut ve Bahtiyar arasında hem aile, hem de iş hayatında kıyasıya rekabet başlamıştır. Yalçın ve Şimşek aileleri bir yandan birbirlerinin kuyusunu kazmaya çalışırken, bir yandan da Paşa Dede’nin mirasına konabilmek için birbirleriyle yarışırlar. 

İstanbul’a yeni bir başlangıç yapamaya gelen Türkan ise yıllar önce annesi tarafından kendisine yazılmış bir not bulur. Genç kız, bulduğu bu ipucu doğrultusunda annesinin peşine düşer. Ancak bu koca şehirde ne annesini bulmak ne de yaşamak, sandığı kadar kolay değildir. Cebindeki 51 liranın 50 TLsini, bindiği dolmuşta yaşanan kaza yüzünden kaybeden Türkan ile Paşa Dede’nin yolları ise hiç beklenmedik bir tesadüfle kesişir. Türkan’ın hikayesini dinleyen Paşa Dede, genç kızın gidecek, kalacak bir yeri olmadığını anlamıştır.  Cesur ve gözü pek kıza kanı hemen kaynayan Paşa Dede, Türkan’a köşkte kalmasını teklif eder. Türkan, bu daveti hiç düşünmeden geri çevirir. Fakat genç kıza yardım etmeye kararlı olan Paşa Dede, her zamanki oyunlarından birini çevirerek, Türkan’ı kısa sürede köşke yerleştirmeyi başarır. 

paşa gönlüm dizisi konusu nedir, paşa gönlüm dizisi oyuncuları kimler, paşa gönlüm dizisi ne zaman başlıyor, paşa gönlüm dizisi oyuncu isimleri, kanal d paşa gönlüm dizisi hakkında bilgi, paşa gönlüm dizisi karakter isimleri, paşa gönlüm dizisi kim kimdir, paşa gönlüm dizisi karakterleri kimler, paşa gönlüm dizisi oyuncu kadrosu, paşa gönlüm dizisi karakter ve isimleri, paşa gönlüm oyuncu kadrosu, paşa gönlüm isimleri, paşa gönlüm dizisi, paşa gönlümdeki isimler, paşa gönlüm konusu,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir