PASSOLİG KART NEDİR NASIL ALINIR – PASSOLİG KART KAÇ PARA NEREDEN ALINIR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
passolig kartı nedir nasıl alınır - PASSOLİG KART NEDİR NASIL ALINIR - PASSOLİG KART KAÇ PARA NEREDEN ALINIR

PASSOLİG KART NEDİR…

Futbol maçlarına gidenlerin stada girerken eziyet çekenlerin ve bundan şikayetçi olanların yüzünü güldürecek yeni bir uygulama geliyor. Artık stada girişlerde uzunca kuyruk beklemek eziyet çekmek ve maç bileti almak için için onca sıra beklemek yok.

Statlara girişte kolaylığı sağlayacak uygulama PASSOLİG kart olacak. PASSOLİG kartı olmayanlar stada giremeyecek. 14 Nisan 2014 tarihinde başlayacak olan Passolig kart uygulaması ile statlara ve maçlara girmek kolaylaşacak ve girişler hızlanacak.

Peki bu PASSOLİG Kart Nedir, Nasıl Alınır, Nasıl Kullanılır

14 Nisan 2014 tarihinden itibaren kullanılacak olan Passolig kartı uygulaması tüm statlarda geçerli olacak ve passolig kartı olmayanlar stata giremeyecek.

Stadyum girişleri artık sadece Passolig Kartlar ile gerçekleşecek. Passolig kart birlikte kağıt bilet devri kapanıyor. 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Kanunu’nun getirdiği E-Bilet projesi kapsamında bir yenilik olan Passolig kart; stadyumlara girişi sağlayan ve kişiye özel bir sportif kimlik kartı olmanın yanı sıra, alışveriş ve ulaşım başta olmak üzere günlük hayatın birçok alanında kullanılabilecek.

Passolig Kartı Nasıl Nereden Alınır

1. Aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
2. Cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini ilgili alana girerek, ilk aşamayı tamamlayın.
3. Kart tipinizi seçin.
4. Fotoğrafınızı yükleyin ve ödeme aşamasına geçin.
5. Kredi kartınızı kullanarak ya da adınıza otomatik olarak açılan hesaba, ödemenizi nakit olarak gerçekleştirin.
6. PASSOLİG Kart’ınız kurye aracılığıyla belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Ayrıca dilerseniz kartınızı belirli PTT şubelerinden ya da stadyum gişelerinden de teslim alabilirsiniz.

PASSOLİG KARTI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

14 Nisan 2014 tarihinden itibaren stadyum girişlerinde kağıt bilet devri sona eriyor. Maçlara artık PASSOLİG Kart ile giriliyor. Elektronik maç biletinizi PASSOLİG Kart’ınıza yükleyecek, stadyum girişlerinde kartınızı kağıt bilet yerine kullanacaksınız. 

PASSOLİG KART İLE MAÇ BİLETİMİZİ NASIL ALACAĞIZ? 

Passolig Kart sahibi olan taraftarlar ister passo.com.tr bilet sitesi üzerinden, ister gişeden isterlerse de Türkiye genelindeki binlerce nokta’dan kartlarına maç bileti yükleyebilecek. Kombine bilet sahipleri de Passolig kart sahibi olmalarıyla birlikte, maçları kartlarına tanımlayacak. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresi ile paylaşılacak, cep telefonuna mesaj olarak iletilecek.
Ayrıca kart sahipleri stadyumlarda, maç günleri konumlandırılacak el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabilecek. Kısacası, Passolig kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye (koltuk no, maç saati, maçın oynanacağı tarih, maçın oynanacağı stadyum vs….) rahatlıkla ulaşabilecek.

passolig kart, passolig kart nedir, passolig kart nasıl alınır, passolig kart nereden alınır, passolig kart kaç para, passolig kart olmayanlar maça gidemeyecek mi, maça gitmek için gerekli olan kartın adı ne, maçlara girmek için hangi kart gerekli, maça gitmek için gerekli kart nereden alınıyor, passolig kartın avantajları neler, passolig kart nasıl bi kart, nerden maç kartı alabilirim, maç bileti almak için pasolig kartını nasıl alabilirim, paso lig kartı nerden alınır, paso lig kartı fiyatı ve özellikleri

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir