PHP Müşteri Takip Scripti

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
2014 04 09 01 16 58 Ekran görüntüsü - PHP Müşteri Takip Scripti

Kodlama Dili:PHP
Sektör:Firma
Değerlendirme:10/8
Kurulum:
Demo Bilgileri:
Kullanıcı Adı: demo@mythphp.com
Şifre: 123456

Yönetim Bilgileri:
Kullanıcı Adı: Admin
Şifre: 123456

Kurulum:
1. Tüm dosyaları sunucunuza yükleyin.
2. Ana dizindeki ve admin klasöründeki ayar.php dosyalarını açarak veritabanı bilgilerini düzenleyin.
3. install klasöründeki SQL  dosyasını veritabanından içeri aktarın.
4. Tarih ve saat bilgilerinin ayar.php dosyasından ayarlayabilirsiniz.
5. Yönetim bilginizi değiştirmek için phpMyAdmin’den yoneticibil tablosunu açıp buradan değiştirebilirsiniz. Ama şifrenizi MD5 Şifreleme yöntemi ile şifrelemeniz gerekmektedir.
6. admin klasöründeki mailgonderildi.php dosyasındaki mail adresini değiştirin.

Özellikler:
1.Müşteri İşlemleri: Yönetim panelinden istediğiniz gibi müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Müşterileriniz isterse kendileri kayıt olabilirler. Müşterilerinizi eklerken Notlar bölümüne girdiğiniz notu müşteriler göremez, gizli kalır.
2.Destek Masası: Müşterileriniz destek bildirimi açabilir.
3.Hosting Hesapları: Müşterilerin hesaplarına hosting paketleri ekleyebilir veya eklenen bir hosting paketini değiştirebilirsiniz, silebilirsiniz. Hosting paketlerinin özelliklerini Sipariş Paketleri menüsünden ayarlayabilirsiniz.
4.Siparişler: Sisteme sipariş (hosting) paketi ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz sipariş verirken bu paketler arasından istediğini seçebilir.
5.Duyurular: Sisteme duyuru ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.
6.Bilgi Bankası: Bilgi bankası özelliği kategorilerden ve içerikten oluşmaktadır. İçeriklerinizi kategorilere göre girmeniz gerekmektedir. Kategorileri de istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.
7.Banka Bilgileri: Sisteme banka ismini, banka hesap numarasını, IBAN, gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bilgiler müşteri panelinde gözükür.
8.Ödeme Bildirimleri: Müşterilerin yaptığı ödeme bildirimlerini yönetim panelinden görebilirsiniz, silebilirsiniz. Müşteriler ödeme bildirimi yaparken girdiğiniz banka bilgilerinden birini seçebilirler.
9.Alan Adı: Yönetim paneline alan adı uzantısını ve fiyat bilgilerini ekleyebilirsiniz. Müşteriler panelden alan adı uzantılarını ve fiyatlarını görebilirler. Seçtikleri alan adının siparişini verebilirler.
10.Mail Gönderme: Yönetim panelinden istediğiniz bir müşteriye mail gönderebilirsiniz. Türkçe karakterlerde herhangi bir hata oluşmaz.

İndir:http://yadi.sk/d/JPZShqKqM5eZm
Rar Şifresi:escriptcin.blogspot.com

İlgili Aramalar:php scriptler, php müşteri takip scripti, php teknik servis scripti

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir