Reklamsınız Nedir, Nasıl Kullanılır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Ekran Alıntısı 2 1 1024x352 - Reklamsınız Nedir, Nasıl Kullanılır?

Reklamsınız sistemi ile sayesinde tanıştım. Reklamsınızı inceledim ve gerçekten faydalı bir yapı olduğu kanaatine vardım. İlk başta biraz amatör görünse de işleyişin içine girdiğinizde samimi ve bir o kadar çalışkan olduklarını görüyorsunuz. Her geçen gün geliştirmek için harcadıkları çaba ve efor ise takdire şayandır.

sitesini tarif etmemi isterseniz. Web Site İmleme sitesi diyebiliriz. Diğer imleme sitelerinden biraz farklı. Diğer imleme sitelerine istediğiniz linki yada konuyu ekleyerek imliyordunuz ancak da konu linki değil sitenizi ekliyorsunuz.

Üye olmanız gerekiyor ki bunu faydasını ilerleyen zamanlarda göreceksiniz. Üyeliğiniz ile başkalarını sitelerine yorum yaptıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu puanlar size bir şekilde fayda sağlıyor. Örneğin, puanınıza göre forum tanıtımları yaptırabiliyorsunuz.

Bir çok özelliği daha mevcuttur. Profilinizden siteniz ile ilgili bir çok bilgiye ve veriye erişebiliyorsunuz.
Pagerank değerinizi, Dmoz kaydınızı Alexa ülke ve dünya sıralamanızı görebiliyorsunuz.

Diğer kullanıcılar sizin sitenize yorumlar yapabiliyorlar. Bu yorumlar sayesinde sitenizi geliştirebilir ve yönlendirebilirsiniz. Sizde başkalarının sitelerini ziyaret ederek onların sitelerine yorum yapabilir ve puanlar kazanabilirsiniz.

Reklamsınız sistemine dahil olmak için tek yapmanız gereken  ve sitenizi eklemektir.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir