RESİM DOSYALARINI PDF DOSYASINA ÇEVİRME – JPG DOSYASINI PDF DOSYASINA ÇEVİRME

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

jpg dosyasını pdf dosyasına çevirme, resim dosyasını nasıl pdf ye çeviririm, jpg dosyasını nasıl pdf ye değiştirebilirim, resimleri pdf dosyasına çevirme, resmi pdf ye çevirme nasıl oluyor, resim nasıl pdf ye çevrilir

JPG DOSYASINI PDF DOSYASINA ÇEVİRME

İnternet ortamında bir çok yeniliğin ve olanakların sağlanması ile birlikte kullanıcıların da işleri rahatlıyor. Özellikle dönüştürücü programları internet kullanıcıların bir numaralı programlardır. En çok kullanılan programların ve indirilen programların başında resim dosyalarını PDF dosyasına dönüştürme programları yer alıyor.

Ama bu indirilen programlar zamanla ya lisans istiyor yada belirli bir ücret istiyor. İşte sizlere bu programlara gerek kalmadan resim dosyalarını jpg dosyalarını pdf dosyasına çevirmek için kolay bir yol program indirmeden ve uğraşmadan yapabilceğiniz bir yöntemdir.

Aşağıdaki adımları izleyerek kullanabilirsiniz.

resim dosyasını pdf ye çevirmek - RESİM DOSYALARINI PDF DOSYASINA ÇEVİRME - JPG DOSYASINI PDF DOSYASINA ÇEVİRME

http://www.convert-jpg-to-pdf.net/ adresine girdikten sonra sırası ile yapmanız gerekenler.

– İlk sırada yer alan Select JPG files butonuna bastıktan sonra pdf ye dönüştürmek istediğiniz resim dosyalarını seçiniz.

– Seçimi yaptıktan sonra Upload JPG seçtiğiniz resimlerin yüklenmesi için bu seçeneğe basınız.

– Yükleme işlemi bittikten sonra Convert to PDF seçeneği ile ön izleme yapabileceğiniz bir alan açılacaktır. Dosyayı indirmeden önce pdf haline son kez baktıktan sonra dowland edebilirsiniz. Oldukça hızlı ve kolay bir yöntem olduğundan birçok kişinin bu siteden bile haberi olmuyor.

Not : Yukarı kısmı anlamayan arkadaşlar verdiğim adreste konunun videosunu izleyebilirler.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir