Röportaj- Ceres’i yakından tanıyalım mı?


0
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
ceres kozmetik logo 63a4efc5200 zdrcbb - Röportaj- Ceres’i yakından tanıyalım mı?
Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremini çok severek kullandığımı  bu yazımda belirtmiş ve ilerleyen dönemlerde ürün ile ilgili daha detaylı bilgiler vereceğimi söylemiştim sizlere. Ürün hakkında araştırma yaparken aslında Ceres Kozmetik’in güzelliğimize sunduğu pek çok ürünün olduğunu ve tüm ürünlerin klinik olarak test edildiğini farkettim.  Güvenilir sonuçları gözler önüne seren Ceres Kozmetik’i sizlerle paylaşmasam olmazdı.  Okurlarımın güzelliğin yanında sağlıklı olana da önem verdiklerini bildiğimden Markayı her yönü ile yakından tanımanıza imkan sağlayan bir röportaj gerçekleştirdim. Ayrıca röportaj sonrası Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi hakkında kullanıcı yorumları da sizlere ışık tutacaktır. Yılbaşı yoğunluklarına rağmen bana ve okurlarıma zaman ayıran Cares Kozmetik’e ayrıca teşekkür ediyorum.


Sendeincel :Ceres Kozmetik hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?
Ceres:  Ceres Kozmetik, 2010 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın saygın, başarılı ve alanında uzman bilim insanları ve bilim kurumlarının çalışmalarının rehberliğinde faaliyetlerine başlamıştır. Uzman ar- ge kadrosuyla çalışmalarını sürdüren Ceres Kozmetik, Avrupa standartlarında üretimlerini gerçekleştirildiği ürünleriyle dermokozmetik sektöründe yerini almıştır.
Ceres Kozmetik bünyesinde üretilen ürünler, ar-ge aşamasından başlayan son derece titiz ve bilimsel bir yaratım ve üretim sürecine tabi tutularak, nihai tüketiciye ulaşır. Ceres ürünleri Avrupa’nın en prestijli, bağımsız laboratuarlarında yapılan klinik çalışmalar referans alınarak seçilen etken maddelerle yaratılmıştır.
ceres banner - Röportaj- Ceres’i yakından tanıyalım mı?
Sendeincel :Ceres ürün gamı hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ceres:  Ceres Kozmetik ürün gamı, deneyimli ar – ge ekibimizin ihtiyaca yönelik yarattıkları, uluslar arası standartlarda yepyeni ürünlerle her geçen gün daha da zenginleşmektedir. Dermokozmetik sektörüne yeni bir soluk getiren ürünlerimiz arasında;
·         Selülit görünümünü azaltmak, önlemek ve vücudu sıkılaştırmak amacı ile kullanılan ve zengin içeriğiyle, incelme ve selülit tedavilerinde klinik deneylerle ispatlanmış başarılı sonuçlara imza atan (Cilt düzgünlüğünde % 41 artış, cilt elastikiyetinde % 57 artış, bacak çevresinde -3.8 cm incelme ve sıkılaşma ve selülit derecesinde % 37 azalma) Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi,
·         Lazer uygulamaları sonrasında ciltte meydana gelen kızarıklık, tahriş, kabuklanma, nem kaybı ve ödem gibi komplikasyonları ortadan kaldıran, içeriğinde bulunan doğal “beta glukan” sayesinde cildi onarıp yeniden yapılandıran ve nem dengesini sağlayan Ceres Dermal Regenerative Cream & Lotion,
·         İçeriğinde bulunan “Sun Actin” ve zengin içerik sayesinde, serbest radikalleri engelleyerek derideki foto yaşlanmanın giderilmesine yardımcı olan ve cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan Ceres SPF50 Cell Protection Güneş Kremi,
·         İçeriğinde bulunan “Tiny White” ile lekeli ve leke oluşumuna müsait ciltleri, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruyan, Ceres SPF50 Plus White Güneş Kremi,
·         Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için üretilen ve içeriğinde bulunan aktifler sayesinde sebum salgısını kontrol altına alıp, aknelerin giderilmesini ve akne oluşumunun engellenmesini destekleyen, akneye bağlı oluşan leke, kızarıklık ve tahrişi azaltıp, cildi nemlendirirken, pürüzsüz görünüm kazanmasına yardımcı olan Ceres Anti – Acne Cream,
·         Zengin formülasyonu ile ciltte oluşan aknelerin hızlı bir şekilde giderilmesine ve yeniden oluşumunun engellenmesine yardımcı olan Ceres Anti – Acne Spot Cream,
·         Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için üretilmiş, sabun içermeyen formülü sayesinde, cildin nem dengesini bozmadan derinlemesine temizlik sağlayan ve aşırı yağ salgısını kontrol altına alarak, akne oluşumunu azaltan Ceres Anti – Acne Cleanser Gel,
·         Leke oluşumuna sebep olan enzimleri inhibe ederek, cilt lekelerinin giderilmesine ve oluşumunun engellenmesine yardımcı olan Ceres Anti – Spot Cream,
·         Lekeli ciltler için özel olarak üretilmiş ve sabun içermeyen formülü sayesinde, cildi temizleyip, cilt lekelerinin giderilmesine ve oluşumunun engellenmesine yardımcı olan ve ton farklılıklarını dengeleyerek, cildin homojen ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlayan Ceres Anti – Spot Cleanser Gel,
·         Fransa’dan ithal içeriğiyle, cilde hızlı bir toparlanma ve canlılık kazandıran, Ceres Peel Off Mask,
·         İçerdiği Monoi De Tahiti  Brut Toco ile saç telini güçlendirerek, saç boyasını yenileyen, saçın parlaklığını, dolgunluğunu, nemini artıran ve yıpranmış saçları onaran Ceres Boya Bakım Maskesi bulunmaktadır.
Sendeincel : Ceres’i farklı kılan şey nedir?
Ceres:  Ceres ürünleri insan sağlığına zarar vermeyen, klinik olarak test edilmiş ve etkinliği kanıtlanmış etken maddelerle üretilen ürünlerdir. Ceres Kozmetik çevreye duyarlı, yaşama saygılıdır. Ürünleri için geri dönüşümlü ambalajlar kullanır. Üretimin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır. Bizi Farklı kılan şey; kalitesi tescilli, maksimum etkili, güvenilir ürünler üreten yenilikçi ve öncü bir firma olmamızdır.
Sendeincel :Ürünlerinizden bahsederken “klinik çalışmalara” özellikle vurgu yapıyorsunuz. Bir ürünün klinik çalışmasının olmasının önemi nedir?
Ceres:  Klinik Çalışma; Yeni bir ilaç veya ürünün, insanlarda kullanımının etkin ve güvenilir olup olmadığını göstermek için yapılan ya da yeni bir tedavi veya uygulama yönteminin, farklı insan grupları üzerinde en etkin nasıl kullanılabileceği sorusuna yanıt aramak için de yapılan bilimsel araştırmalardır. Klinik çalışmayı yapan bilim insanları, uluslar arası standartlara göre belirlenmiş katı kurallara tabidir ve ülkenin sağlık kuruluşları tarafından denetlenir. Üstelik bu denetimler son derece titizlikle ve sürekli olarak yapılır. Bundan dolayı dermatolojik testleri ve klinik çalışmaları titizlikle yapılmış ürünler, insan sağlığını birinci planda tutan, kalitesi tescilli ürünlerdir.
Ceres Kozmetik ailesi olarak yola çıktığımız ilk günden beri, kaliteli, güvenilir, etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmek konusunda asla ödün vermemiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
300 300 37539c62b984d90514fb036ed186d567 - Röportaj- Ceres’i yakından tanıyalım mı?
Sendeincel :Blogumuzu takip eden okuyucularımıza Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ceres:  Selülit dünya kadınlarının %90 – 98’inde çeşitli derecelerde bulunan bir problem. Hormonal sebeplerin yanı sıra, beslenme bozuklukları, genetik yatkınlık, fiziksel aktivitelerde meydana gelen azalmalar, sigara ve alkol tüketimi gibi iç ve dış faktörler de kadınlarda selülit oluşumuna neden olmaktadır. Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi, kadınların en sık yaşadığı bu probleme karşı güçlü bir tedavi sağlayan, etkinliği klinik deneylerle tescillenmiş bir üründür. İçeriğinde bulunan; Carnitin, Caffein, Genistein, Plantafluid, Spirulla ve Menthol incelme, sıkılaşma ve selülit tedavilerinde oldukça başarılı etken maddelerdir.
Sendeincel :Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’ni vücudun hangi bölgelerinde kullanabiliriz?
Ceres:  Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Kremi, göğüsler dışında, selülitli, incelme ve sıkılaşmaya ihtiyacı olan bütün vücut bölgelerinde kullanılabilir.
Sendeincel :Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’nin kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ceres:  Günde 1 kere, temiz cilde masaj yaparak uygulamak gerekir. Spor yapanlar için, spora başlamadan 15 dakika önce kullanılması tavsiye edilir. Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti – Selülit Vücut Kremi selülit giderme işlemlerinde işlemin son 5 – 10 dakikasında masajla cilde yedirilerek kullanılmalıdır.
Sendeincel : Ceres Kozmetik ürünlerini satın almak isteyen kişiler, ürünlerinize nasıl ulaşabilirler?
C.8) Ceres Kozmetik ürünlerini kullanmak isteyen kişiler ürünlerimize, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan zengin bayii ağımız vasıtasıyla ulaşabilirler.Ürünümüzü temin etmek isteyen tüketiciler, www.cereskozmetik.com adresine girerek, kendilerine en yakın Ceres bayisini öğrenebilirler.
*Bize zaman ayırıp sorularımızı yanıtladığınız için çok teşekkür ederiz.
Tüketicilere en doğru bilgileri verip, en son gelişmelerden haberdar eden blogunuzda, bize de yer verdiğiniz için biz teşekkür ederiz.
KULLANICI YORUMLARI
*Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’nin işe yaradığını görmek beni çok sevindirdi. Her gün düzenli olarak yaptığım yürüyüşlerden 10 dakika önce uyguluyorum. Vücudumda gözlediğim sıkılaşma beni çok mutlu ediyor. (Seval Ü. 38 Yaşında)
* Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi daha önce kullandığım selülit kremlerinden çok farklı. Etkisini çok kısa süre sonra görmeye başlıyorsunuz. Kremi kullandığımdan beri özellikle bacaklarımda oluşmuş selülitlerde ciddi oranda bir azalma meydana geldi. Vücudum daha sıkılaştı. (Funda D. 43 Yaşında)
*Ben Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’yle zayıflama programından faydalandığım klinikte tanıştım. İşlem sırasında destekleyici olarak kullandıkları krem incelmemde ve sıkılaşmamda çok etkili oldu. Artık Ceres’i evde de kullanıyorum böylece vücudumun tedavi sonrasındaki halini de kolayca koruyabiliyorum. (Assem Ç. 37 Yaşında)
*yaklaşık 3 yıldır spor salonuna gidiyorum. Metebolizmam oldukça yavaş olduğu için, kilo vermekte çok zorlanıyorum. Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’ni sporla birlikte destekleyici olarak kullanmaya başladığımdan beri, daha hızlı incelmeye ve selülitlerimden daha kısa sürede kurtulmaya başladım. (Nefise Ö. 34 Yaşında)

* Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi’ni kullanmaya başladığımdan beri cildimde toparlanma ve sıkılaşma oldu. (Çiğdem H. 42 Yaşında) 

Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format