RUHUMUN AYNASI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR – RUHUMUN AYNASI DİZİSİ İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
ruhumun aynası - RUHUMUN AYNASI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER KONUSU NEDİR - RUHUMUN AYNASI DİZİSİ İZLE

RUHUMUN AYNASI DİZİSİ…

Yaz dizilerinin bir biri ardına ekranlarda olmaya başlaması üzerine kanallar yaz için tüm kozlarını kullanmaya başladılar. Hemen hemen her kanalda yaz için bir dizi veya bir program başlayacak. Fox Tv de bu yaza yeni projelerle girecek kanallardan birisi oldu.
r
Fox Tv Ruhumun Aynası adlı yepyeni bir diziyi ekranlara getirecek. Başarılı dizilere imza atan Fox tv Ruhumun Aynası adlı dizi ile de aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. Ruhumun aynası dizisinde başrollerinde Tuba Ünsal, Filiz Ahmet, Engin Alkan ve Ayşen Guruda yer alıyor.
ttir
Ruhumun Aynası dizisinde başarılı bir psikiyatristi canlandıracak olan Tuba Ünsal dizide Elçin karakterini canlandıracak ve Filiz Ahmet ise onun sekreteri Gülpare’yi canlandıracak Ruhumun  Aynası adlı dizi ile ilgili merak edilen tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ruhumun Aynası dizisi oyuncuları kimler, ruhumun aynası dizisi konusu nedir, ruhumuzun aynası dizisi karakter isimleri nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Ruhumun Aynası Dizi Oyuncuları Kimler

Ruhumun Aynası Elçin Aksoy – Tuba Ünsal
Ruhumun Aynası Gülpare – Filiz Ahmet
Ruhumun Aynası Bora – Barış Yalçın 
Ruhumun Aynası Kemal – Özgürcan Çevik
Ruhumun Aynası Muhuttin – Engin Alkan 
Ruhumun Aynası Fikriye – Suzan Aksoy 
Ruhumun Aynası Çetin – Bora Akkaş
Ruhumun Aynası İnci – Aliye Uzunatağan
Ruhumun Aynası Erkan – Alpay Şayhan
Murat Akkoyunlu
Ayşen Gruda
Rıza Akın
Haktan Pak
Belit Özükan
Mihrace Yekenkülüğ
Funda Güray
r

Ruhumun Aynası Dizi Konusu

Ruhumun Aynası dizi konusu başarılı psikiyatrist olan Elçin (Tuba Ünsal), 35. doğum gününde başına gelen bir dizi olayla, tüm hayatına ‘sil baştan’ dediği bir noktaya geliyor. Uzun zamandır beraber  çalıştığı güçlü, dayanıklı, neşeli, doktorasını hayat okulunda vermiş sekreteri Gülpare’nin (Filiz Ahmet) yaşadığı mahallede yeni bir muayenehane açmaya karar vererek yeni hayatına ilk adımlarını atıyor. 
r
Ancak, Elçin ve mahalleli birbirine o kadar zıt ki, bu cesur karar, zor ama her adımıyla renkli bir maceraya dönüşüyor. Ve tabii işin içine aşk da karışınca, Elçin’in hayatında sürprizler bitmek bilmiyor.

ruhumun aynası dizisi, ruhumun aynası, ruhumun aynası dizisi oyuncularının isimleri, ruhumun aynası dizisi konusu nedir, ruhumun aynası konu, ruhumun aynası başrol oyuncuları kimler, , ruhumun aynası ne zaman başlayacak, ruhumun aynası dizisi 1. bölüm fragmanı izle, ruhumun aynası karakter isimleri, ruhumun aynası dizisinde kim kimdir, ruhumun aynası dizisi gülpare, ruhumun aynası dizisi elçin, ruhumun aynası doktorun sekreteri gülpare, ruhumuzun aynası oyuncu kadrosu,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir