SAÇ EKİMİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

                                      SAÇ EKİMİ


sac ekimi kadin 90695a - SAÇ EKİMİ
saç ekimi, bayan saç dökülmesi, saç bakim

Saçlarınızı henüz kaybetmeye başladıysanız başarı şansı daha yüksektir.Genelde şakak üst ve tepe kısımlarında yaşanan saç kayıplarını durdurmak ve saçlarınızı yeniden kazanma şansınız artık var.


Öncelikle uygulamaya uygunluğunuza bakılmalı.Sonuçlar kişilerin yaşına,saçlarını kaybettikleri süreye,saçlarının yeniden oluşumunu etkileyecek sağlık sorunları olup olmamasıyla doğrudan alakalıdır.Sonuçlar en geç dört ila altı ay sonrasında kendisini göstermeye başlar.

Uygulama kesinlikle cerrahi müdahale veya ilaç tedavisi değildir.İşlem öncesi uygulamanın yapılacağı yaklaşık 1cm alanındaki saç köklerinizin fotoğrafı sizin ve bizim tarafımızdan alınarak saklanacak,aynı alanın fotoğrafını süre sonunda tekrar çekerek karşılaştırabileceksiniz.

Çekilen fotoğraflar saç köklerinizi yaklaşık 200 kat özel bir cihaz sayesinde göstereceği için işlemin size sağlayacağı katkıyı bizzat kendiniz görebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için lütfen merkezimize gelerek bilgi alınız.Telefonda bu yöntem hakkında bilgi verilememektedir. Görüşmelerimiz ücretsizdirBir cevap yazın