SAGOPA KAJMER 2014 PESİMİST EP 6 ALBÜMÜ DİNLE – SAGOPA KAJMER 2014 YENİ ALBÜMÜ DİNLE İNDİR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
sagopa kajmer ep 6 yeni 2014 albümü - SAGOPA KAJMER 2014 PESİMİST EP 6 ALBÜMÜ DİNLE - SAGOPA KAJMER 2014 YENİ ALBÜMÜ DİNLE İNDİR

Sagopa Kajmer Pesimist EP 6 Albüm Şarkıları

Rap müziğinin usta ismi Sagopa Kajmer 2014 yeni albümü ile yine hayranlarını sevindirdi. Başarılı sanatçı Sagopa Kajmer Ep 6 ismini verdiği yeni albümünü hayranlarının beğenisine sundu. Sagopa Kajmer aylar öncesinden duyurduğu yeni albüm ile ilgili haberleri ve albümün 20 Martta çıkacağını söylemişti.
Sagopa Kajmer eşi Kolera’nın resmi youtube hesabından yeni albümü pesimist ep 6 şarkılarını paylaştı. Sagopa Kajmer yeni albümünü daha önceden ep albümlerinin 6.sı olan ep 6 olarak çıkardı.

Sagopa Kajmer çıkardığı her albümde söylediği şarkılar ile akıllarda kalmayı ve beğenilmeyi başardı. Sagopa Kajmer’in her albümünde olduğu gibi pesimist ep 6 albümündeki tüm şarkılar kendisine ait.

Ep Ne Demektir

Sagopa Kajmer Ep adını verdiği yeni albümündeki EP ‘nin anlamı, Extended play veya EP, ortalama bir albümden daha kısa, genellikle 4-5 şarkı içeren kayıtlardır ya da underground albümler EP olabilir. Süresi genellikle yarım saatin altındadır. Daha uzunları LP olarak adlandırılır.

Sagopa Kajmer Pesimist Ep 6 Albümündeki Şarkılar

Sagopa Kajmer Pesimist E.P. 6 Ahmak Islatan 2014 Albümündeki Rap Şarkılar 

01-Sagopa Kajmer – Kanvas
02-Sagopa Kajmer ft.M.O.A – Zorla Güzellik
03-Sagopa Kajmer – Bir Cok Kez Öldüm
04-Sagopa Kajmer ft.Kolera – Yutkunuyorum (Yutkunuyorum Sözleri İçin TIKLAYINIZ>>>)
05-Sagopa Kajmer – Ahmak Islatan (Şarkı ve Sözleri için TIKLAYINIZ>>>)
06-Sagopa Kajmer ft.Illa Ills – Icin
07-Sagopa Kajmer – Aylak Bakkal
08-Sagopa Kajmer – Bas

Sagopa Kajmer Pesimist ep 6 yeni albümündeki tüm şarkıların sözlerini sitemizde bulabilirsiniz. Albümü dinlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Sagopa Kajmer Pesimist EP 6 Albümü Dinle>>>

sagopa kajmer yeni 2014 albümü dinle, 2014 sagopa kajmer yeni albüm, sagopa kajmer yeni albümünün ismi, sagapo kajmer yeni albüm şarkıları 2014, sago 2014 yeni albümü dinle, sagopa kajmer yeni albümü indir, sagopa kajmer yeni şarkıları dinle, sagopa kajmer 2014 albümü ep 6 dinle, sagopa kajmer ep 6 albümü, sagopa kajmer pesimist ep 6 albüm şarkıları dinle, sagopa kajmer pesimist ep 6 albüm şarkı sözleri, ep 6 sagopa kajmer dinle, sagopa kajmer dinle, sagopa kajmer 2014 yeni albümü indir, sagopa kajmer ahmak ıslatan yeni albümü, sagopa kajmer 2014 ahmak ıslatan albümü şarkıları ve sözleri

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir