SEDEF AVCI KİMDİR – BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

boynu bükükler dizisi, boynu bükükler dizisi oyuncuları kimler, boynu bükükler dizisi melek hoca, boynu bükükler dizisi melek karakteri kim, boynu bükükler dizisi melek hoca gerçek adı ne, boynu bükükler dizisi melek hoca resimleri, sedef avcı kimdir, sedef avcı kaç yaşındadır, sedef avcı evli mi, sedef avcı hayatı, sedef avcı biyografi, sedef avcı resimleri, sedef avcı foto galeri, sedef avcı nereli, sedef avcı boyu kilosu kaç

sedef avcı resimleri2 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİBOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA (SEDEF AVCI) KİMDİR

Kanal D’nin yeni dizisi olan Boynu Bükükler izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Kanal D’nin yeni dizilerinden olan Boynu Bükükler dizisi oyuncularını ve konusunu daha önce paylaşmıştık. Kanal D Boynu Bükükler dizisi bir okul dizisi olarak ekranlar gelecek. 
Boynu Bükükler dizisi konusu kadar oyuncuları da dikkat çekerek şimdiden konuşulmaya ve merak edilmeye başlandı. Sizlere bu yazımızda Boynu Bükükler dizisinde Melek hoca karakterini canlandıran Sedef Avcı biyografi bilgilerini paylaşacağız. Sedef Avcı Boynu Bükükler dizisinde müdür yardımcısı ve felsefe hocası rolünde olacak.

Peki Sedef Avcı Kimdir, Kaç Yaşındadır, Hangi Dizilerde Oynamıştıbu yazıyı çalanın taaa ….. bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
Sedef Avcı Kimdir

Kanal D Boynu Bükükler dizisinde Melek Hoca karakterini canlandıran Sedef Avcı 22 Ocak 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk, modellik yapmaktadır. Kanal D’de yayınlanan Menekşe ile Halil ve Ezel adlı dizilerdeki rolleriyle tanınmaktadır. 
Güzel oyuncu Sedef Avcı Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur. Gaye Sökmen Ajansı’na bağlı olarak mankenlik de yapan genç oyuncu, 1997 Elite Model Look birincisidir. Sedef Avcı kendisi gibi Model ve oyuncu Kıvanç Kasabalı ile evlidir.

Sedef Avcı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

* Boynu Bükükler : Melek Hoca
* Böyle mi Olacaktı : Deniz Karakteri 
* Yanık Koza : Balım Karakteri 
* Menekşe İle Halil : Menekşe Karakteri 
* Romantik Komedi Sinema Filmi 
* Ezel Dizisi : Bahar Karakteri 
* Mazi Kalbimde Yaradır Dizisi Müjgan Karakteri

Sedef Avcı Resimleri

sedef avcı resimleri1 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri3 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri4 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri5 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri6 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri7 - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

sedef avcı resimleri - SEDEF AVCI KİMDİR - BOYNU BÜKÜKLER DİZİSİ MELEK HOCA KİMDİR RESİMLERİ VE BİYOGRAFİ

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir