Şimdi TemplateMonster Premium Ürünleri Kazanma Zamanı!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
temaçekilişi - Şimdi TemplateMonster Premium Ürünleri Kazanma Zamanı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günler içerisinde sizlere bir hosting ve domain çekilişi yapmıştım. Bugün ise sizleri bir web sitesi sahibi yapmayı planlıyorum. Bu nasıl olacak derseniz bu makalemi sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederim.

Web dünyasının bir parçasıysanız TemplateMonster firmasının adını bir yerlerden mutlaka duymuşsunuzdur. Aranızda ben duymadım nedir bu TemplateMonster diyen okuyucularım var ise kısaca özetlemek isterim. TemplateMonsterfirması 10 yılı aşkın geçmişi ile mağazasında 30,000 akşın ürün bulunan dev bir tasarım mağazasıdır. Web sitesi temaları, CMS (İçerik yönetim sistemi) tema ve şablonları dahil bir çok tasarımı bulabilmeniz mümkün olacaktır. Eğer bir web sitesi kurmak veya mevcut tasarımınızı yenilemek istiyorsanız sizin için iyi bir başlangıç olacaktır. Bir blog oluşturmak için WordPress, online mağazacılığa başlangıç için PrestaShopveya mağazada bulunan herhangi bir ürünü geniş yelpazede bulabilirsiniz.
Sanırım azda olsa artık firmanın ne yaptığını biliyorsunuz öyle değil mi?
Peki, bugün bizler ne yapacağız? Başlık’tan da anlayabileceğiniz gibi bugün sizler için yeni bir çekiliş düzenleyerek TemplateMonster ürünlerinden hiç bir kısıtlama olmadan projelerinizin ihtiyaçlarına göre dilediğinizi alabileceğiniz şekilde hediyeler sunacağız. Ancak bu ürünlerden sınırlı sayıda sunabileceğim için güzel bir çekiliş hazırladım. Katılım sağlayanların arasından 3 şanslı kişiyi belirleyerek bu hediyelere sahip olmalarını sağlayacağım.
Elbette bu ürünler size lisans kodları ile birlikte gelecek ve bir Premium tema sahibi olmanın bütün avantajlarından yararlanabileceksiniz. 7/24 destek, ömür boyu lisans ve benzeri bir çok avantajdan yararlanabileceksiniz. Ayrıca belirtmek isterim, dilediğiniz herhangi bir temayı özgürce seçebilir ve projenizin doğrultusunda istediğiniz herhangi bir ürünü alma fırsatınız olacak, anlayacağınız gibi hiç bir sınırlama bulunmamaktadır.
rünresmi - Şimdi TemplateMonster Premium Ürünleri Kazanma Zamanı!

Premium Tema Çekilişine Katılabilmek için Yapmanız Gerekenler;
’da bir çok yararlı makale bulabilir ve yorum alanını kullanarak özgürce düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ancak sadece bu makalenin altına yorum yazarak Premium ürünler kazanabilirsiniz. Ancak sizlerden şu soruyu cevaplamanızı istiyorum;Hangi TemplateMonster Premium ürününü ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.
Aslında çok kolay cevaplar yazabilirsiniz örneklemem gerekirse;Yakın zamanda bir Restoran projesi aldım ve bu projemin ihtiyaçlarını #48173 internet şablonu ile karşılayabileceğimi düşünüyorum, bu yüzden kazanmak istiyorum.

Bu çekilişe katılmak oldukça kolay gözüküyor, sizde aynı fikirdesiniz değil mi?
Premium Tema Çekilişine Katılmak için Gerekli Şartlar;
·         Her okuyucumuz çekilişe yalnızca bir sefer katılma hakkına sahiptir.
·         Çeliş sonucunda kazanan şanslı üyelerimize mail yolu ile ulaşılacağı için lütfen doğru e-posta adresleri ile çekilişe katıldığınızdan emin olun.
·         Çekilişimizin geçerlilik süresi 5/13.Mart.2014tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Tüm katılımcılara iyi şanslar dilerim.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir