SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ EKREM Mİ ELENDİ YİĞİT Mİ – SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ ADADAN KİM GİTTİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
survivor 2014 - SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ EKREM Mİ ELENDİ YİĞİT Mİ - SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ ADADAN KİM GİTTİ

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ…

2014 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor. Zorlu ada şartlarına alışmaya çalışan yarışmacılar için dün adada eleme heyecanı vardı. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının ilk elemesi 10 Mart Pazartesi akşamı gerçekleşti. 

9 Mart Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüer takımı dokunulmaz oldukları için, Gönüllüler takımı kendi aralarında eleme yapacaklardı. 9 Mart Pazar akşamı gönüllüler takımı kendi aralarında oylama sonucu eleme için Ekrem’i seçmişlerdi. 

Ekrem’in karşısına ise bir yarışmacı daha çıkacaktı ve bu yarışmacıyı belirlemek için 10 Mart Pazartesi günü halk oylaması SMS sonuçlarına göre en çok oyu alan kişi Ekrem’in karşısına bir yarışmacı seçecekti. 10 Mart akşamı en çok oyu alan isim TURABİ oldu. 

Turabi gönüllüler takımında eleme için Ekrem’in karşısına Yiğit’i çıkardı.

10 Mart Pazartesi Ada Konseyi ve Oylama Sonucu Adadan Kim gitti ?

Ekrem mi? 

elendi

Yiğit mi?

Adadan elenen ilk isim EKREM oldu.

Konu Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.
survivor kim elendi, survivor ekrem mi elendi yiğit mi, adadan kim gitti, 10 mart eleme sonucu kim gitti, 10 mart adaya veda eden isim kim, 10 mart turabi eleme için kimi seçti, survivor ekremin karşısına eleme için kim geldi, turabi kimi seçti, ekrem mi elendi yiğit mi, survivor yiğit mi elendi ekrem mi, dün akşam survivor kim elendi, sörvayvırda dün kim elendi, sörvayvır ekrem mi elendi yiğit mi, sörvavır elenen isim kim ekrem mi yiğit mi,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir