SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 10 MART ADADAN KİM GİTTİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
survivor 2014 yarışmacıları kimler 2 - SURVİVOR 10 MART PAZARTESİ NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 10 MART ADADAN KİM GİTTİ

SURVİVOR 10 MART YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Sevilen yarışma Survivor ünlüler gönüllüler tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Akın ilk bölümde oylama sonucu ünlüler takımına geçmesiyle takım sayıları eşitlenen ünlüler ve gönüllüler kıyasıya yarışarak oyunları kazanmaya çalışıyorlar. 

Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 9 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. Gönüllüler kendi aralarında oylama yaparak Ekrem’i seçerek oylamaya bıraktı.

Survivor 10 Mart 2014 Pazartesi Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 10 Mart Pazartesi akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 10 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 10 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu.
Oynanan Ödül oyununun sonrasında ise kazanan takım Meyve Sepeti sahibi oldular.

1. Oyun Ödül Oyunu

Survivor 10 Mart Pazartesi Ödül oyununun eşleşmeleri ve kazanları şu şekilde;

Ödül oyununda iki takımda aralarında bir kız bir erkek olarak birbirlerine bağlı şekilde kumsala kurulan engellerden geçerek en son raftaki büyük topları küçük top atarak düşürmeye çalıştılar. zorlu yarışmada 10 olan kazanacaktı ve Meyve Sepeti ödüllü oyunu 10 – 8 olarak GÖNÜLLÜLER kazandı. meyve sepetinin sahibi oldular.

Survivor 10 Mart Meyve Sepeti Gönüllülerin oldu.

2. Oyun Dokunulmazlık Oyunu

Dokunulmazlık oyununu kendi aralarında oynayan Gönüllüler takımı içi mısır dolu kovaların alt kapaklarını tutarak açılmasını engellemeye çalıştılar. Survivor 10 Mart Pazartesi gönüllülerden dokunulmazlık kazanan isim SAMANTA oldu.

Ada Konseyi

Ada konseyinde yaşananlar. Ada konseyinde Ekrem’in karşısına bir yarışmacı seçmek gerekiyordu ve sms sonuçları sonrasında turabi seçilerek Ekrem’in karşısına Yiğit’i seçti 

SURVİVOR ADAYA VEDA EDEN EKREM OLDU…

survivor 2014, survivor 4. bölüm izle, survivor 10 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 10 mart kim gitti, survivor 10 mart, 10 mart surivivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 10 mart 4. bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 10 martta kim elendi, survivor 10 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 10/03/2014 pazartesi izle, survivor pazartesi yayınlanan bölüm izle, survivor da pazartesi neler oldu, survivor 10 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 10 mart gönüllülerden kim elendi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir