SURVİVOR 11 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI – 11 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 1 - SURVİVOR 11 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - 11 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 11 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİM YAZILDI…

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. 
Survivor 11 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunu yer aldı. 

11 Mayıs Pazar Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 11 Mayıs Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine en önemli oyun dokunulmazlık oyunu oldu. 

Survivor 11 Mayıs 2014 Pazar Yeni Bölümde YaşananlarDokunulmazlık Oyunu
Survivor 11 Mayıs Pazar günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Survivor 11 Mayıs Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım ÜNLÜLER oldu.

SURVİVOR 12 MAYIS KİM ELENDİ>>>

Survivor 11 Mayıs Pazar Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı 11 Mayıs pazar akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. Gönüllüler takımından 11 Mayıs pazar günü en çok ismi yazılan kişi DUYGU oldu. 

Survivor 11 Mayıs pazar günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 12 Mayıs pazartesi günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani oylama DUYGU ve birde pazartesi akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu 2 kişi arasında SMS oylaması yapılacak.

11 Mayıs Pazar Ada Konseyinde DUYGU ismi yazıldı.

Survivor DUYGU’mu elenecek? …………………’mi karşısına hangi isim çıkacak ?SURVİVOR 12 MAYIS GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>


survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 11 mayıs 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 11 mayıs kim gitti, survivor 11 mayıs, 11 mayıs survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 11 mayıs yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 11 mayısta kim elendi, survivor 11 mayıs yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 11/05/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 12 mayıs adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 11 mayıs gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 11 mayıs survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 11 mayıs pazar ünlülerden kim gitti, ünlülerden 11 mayıs kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir