SURVİVOR 12 MAYIS KİM ELENDİ – SURVİVOR 12 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 12 Mayıs Pazartesi akşamı bir elemesini daha gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 11 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ÜNLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 11 Mayıs Pazar günü Gönüllüler ada konseyinde en çok yazılan isim DUYGU oldu.

SURVİVOR DUYGU ELENDİ…
survivor duygu mu elendi - SURVİVOR 12 MAYIS KİM ELENDİ - SURVİVOR 12 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 12 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşti. 12 Mayıs Pazartesi akşamı yapılan SMS oylamasında Gönüllüler takımından en çok oyu alan isim TURABİ oldu.

12 Mayıs Pazartesi Gönüllüler takımından elenen isim DUYGU oldu.

12 MAYIS SURVİVOR GÖNÜLLÜLER EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler ve Ünlüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor duygu mu sahra mı elendi elendi 12 mayıs 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 12 mayıs survivor kim elendi, survivor eleme 12 05 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 12 mayıs 2014, survivor müge mi elendi, tolga mı ismail mi kim elendi, dün akşam tolga mı müge mi, turabi mi elendi yiğit mi elendi, ahmet mi elendi serenay mı elendi, duygu mu elendi akın mı elendi, survivor ünlülerden 12 mayıs kim elendi, ünlülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 12 mayıs kim elendi, 12 mayıs elenen isim kim oldu, 12 mayıs adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti,survivor gönüllülerden 12 mayıs kim elendi, survivor sahra mı duygu mu kim elendi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir