SURVİVOR 14 NİSAN KİM ELENDİ – SURVİVOR 14 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 14 Nisan Pazartesi akşamı 5. elemesini gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 13 Nisan Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 13 Nisan Pazar günü gönüllülerin ada konseyinde en çok yazılan isim ERTUNGA oldu.

SURVİVOR ERTUNGA ELENDİ…

survivor 14 nisan kim elendi - SURVİVOR 14 NİSAN KİM ELENDİ - SURVİVOR 14 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 7. haftası 5. elemesi 14 Nisan Pazartesi günü gerçekleşti. 14 Nisan Pazartesi akşamı yapılan SMS oylamasında Gönüllüler takımından en çok oyu alan isim YİĞİT oldu.

14 Nisan Pazartesi Gönüllüler takımından elenen isim ERTUNGA oldu.

14 NİSAN SURVİVOR EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor mert mi ertunga mı elendi 14 nisan 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 14 nisan survivor kim elendi, survivor eleme 14 04 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, gönüllüler takımından kim elendi 14 nisan 2014, survivor ertunga mi elendi, mert mi elendi ertunga mı, ertunga mi elendi yoksa mert mi, dün akşam gönüllülerden kim elendi, survivor gönüllülerden 14 nisan kim elendi, gönüllülerden en çok oyu alan kim oldu, ertungamı elendi mert mi elendi, mert mi elendi ertunga mı elendi, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir