SURVİVOR 15 MART CUMARTESİ NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 15 MART ADADA YAŞANANLAR OYUNLAR NELER KİM KAZANDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 3 - SURVİVOR 15 MART CUMARTESİ NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 15 MART ADADA YAŞANANLAR OYUNLAR NELER KİM KAZANDI

SURVİVOR 15 MART YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Sevilen yarışma Survivor ünlüler gönüllüler tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Akın ilk bölümde oylama sonucu ünlüler takımına geçmesiyle takım sayıları eşitlenen ünlüler ve gönüllüler yarışmasında ilk elemenin yapılması ve gönüllüler takımından Ekrem’in elenmesi ile birlikte gönüllüler takımı bir kişi eksildi.

Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 15 Mart Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 15 Mart 2014 Cumartesi Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 15 Mart Cumartesi akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 15 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 15 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu. Survivor 15 Mart ödül oyununun ödülü SİMİT oldu.

1. Oyun Ödül Oyunu PENALTI OYUNU

Survivor 15 Mart dün akşamki ödül oyununda oyunun ödülü adam başı 2 domatesli peynirli simit oldu. Survivor 15 Marttaki penaltı atma ödül oyunu 2 takımdan da 5 kişi penaltı atmak için seçildi ve şut çekmeye çalıştı. Penaltılar sonrasında 10 olan takım oyunu kazanacaktı. Ünlülerden kaleci Tolga oldu. Gönüllüler takımından kaleci Turabi oldu. 

Ünlülerden Penaltı atan grup
Ahmet Dursun
Gökhan
Duygu
Serenay
İsmail

Gönüllülerden Penaltı atan grup
Yiğit
Sahra
Ertunga
Samanta
Mert

Survivor 15 Mart Cumartesi akşamı ödül oyunu olan penaltı atma oyununu ÜNLÜLER kazandı ve simitlerin sahibi oldular.

Ünlülerin ödül oyunundan sonra kendi aralarında eğlenceli bir oyun daha oynandı. Oynanan oyun anket sonucu halkın verdiği cevapları tahmin etmekti. Oyunu kazanan ise Poğaça kazanacaktı.

Anket oyununu kazanan GÖKHAN oldu ve gökhan arkadaşlarından birini seçecekti Duygu’yu seçti.

SURVİVOR 17 MART PAZARTESİ NELER OLDU KİM ELENDİ>>>

www.fbpaylascanisi.blogspot.com

survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 15 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 15 mart kim gitti, survivor 15 mart, 15 mart survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 15 mart yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 15 martta kim elendi, survivor 15 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 15/03/2014 cumartesi izle, survivor cumartesi yayınlanan bölüm izle, survivor da cumartesi neler oldu, survivor 15 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 15 mart gönüllülerden kim elendi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir