SURVİVOR 16 HAZİRAN KİM ELENDİ – SURVİVOR 16 HAZİRAN ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 16 Haziran Pazartesi akşamı bir elemesini daha gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 15 Haziran Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ÜNLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 15 Haziran Pazar günü Gönüllüler ada konseyinde en çok yazılan isim YİĞİT oldu.

SURVİVOR SAHRA ELENDİ
survivor sahra - SURVİVOR 16 HAZİRAN KİM ELENDİ - SURVİVOR 16 HAZİRAN ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 16 Haziran Pazartesi günü gerçekleşti. 16 Haziran akşamı yapılan SMS oylamasında en çok oyu alan isim Yiğit oldu.

16 Haziran Pazartesi GÖNÜLLÜLER takımından elenen isim SAHRA oldu.

16 HAZİRAN SURVİVOR GÖNÜLLÜLERDEN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler ve Ünlüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, 16 haziran 2014 survivor eleme, kim elendi survivor, 16 haziran survivor kim elendi, survivor eleme 16 06 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 16 haziran 2014, survivor gökhan mı elendi, merve mi kim elendi, dün akşam kim elendi, turabi mi elendi yiğit mi elendi, sahra mı elendi,  mı elendi, survivor gönüllülerden 16 haziran kim elendi, ünlülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 16 haziran kim elendi, 16 haziran elenen isim kim oldu, 16 haziran adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti, survivor gönüllülerden 16 haziran kim elendi, survivor merve mi ahmet dursun mu kim elendi, sahra mı elendi turabi mi elendi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir