SURVİVOR 16 MART PAZAR NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 16 MART DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 4 - SURVİVOR 16 MART PAZAR NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 16 MART DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

SURVİVOR 16 MART YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Sevilen yarışma Survivor ünlüler gönüllüler tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Akın ilk bölümde oylama sonucu ünlüler takımına geçmesiyle takım sayıları eşitlenen ünlüler ve gönüllüler yarışmasında ilk elemenin yapılması ve gönüllüler takımından Ekrem’in elenmesi ile birlikte gönüllüler takımı bir kişi eksildi.

Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 16 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 16 Mart 2014 Pazar Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 16 Mart Pazar akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 16 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 16 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu. Survivor 16 Mart ödül oyununun ödülü Hamburger oldu.

1. Oyun Ödül Oyunu

Survivor 16 Mart Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümde ilk oyun ödül oyunu oldu ve ödül ise 2’şer tane Hamburger oldu. Ödül oyunu suyun üzerine kurulan bir engelli parkurda yarışmacılar engelleri aşarak parkurun sonunda bulunan halkaları çubuklara geçirmeye çalıştılar. Hız isteyen bu oyunu 2 takımdan da 8 kişi yarıştı ve birebir olan yarışmada 10 olan takım oyunu kazandı. 

16 Mart Pazar akşamı oynanan ödül oyununu 10 – 7 olarak ÜNLÜLER kazandı ve Yiyecek ödülünün sahibi oldular.

2. Oyun Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 16 Mart Pazar akşamı oynanan 2. oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Dokunulmazlık oyunu tam bir güce dayalı oyun oldu. Kumsala kurulan bir mekanizma ile iki taraftan iki yarışmacı birbirlerine itecek ve çarkı ilerleterek ucunu diğer takımın tarafına geçirmeye çalışacak ve içi su dolu kovayı düşürmeye çalıştılar.

1. Oyun Akın – Ertunga kazanan Akın
2. Oyun Müge – Eda kazanan Müge
3. Oyun Turabi – Gökhan kazanan Turabi
4. Oyun Duygu – Sahra kazanan Duygu
5. Oyun Tolga – Yiğit kazanan Tolga 
6. Oyun Serenay – Samanta kazanan Serenay
7. Oyun Ahmet – Mert kazanan Ahmet
8. Oyun Merve – Berna kazanan Berna 
9. Oyun Eda – Samanta kazanan Samanta
10. Oyun Ahmet – Yiğit kazanan Yiğit
11. Oyun Serenay – Müge kazanan Serenay
12. Oyun Tolga – Ertunga kazanan Tolga 
13. Oyun Merve – Sahra kazanan Sahra
14. Oyun Akın – Turabi kazanan Turabi
15. Oyun Duygu – Berna kazanan Duygu
16. Oyun Gökhan – Mert kazanan Mert
17. Oyun Duygu – Sahra kazanan Sahra
18. Oyun Akın – Turabi kazanan Turabi

Survivor 16 Mart Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununu 10 – 8 olarak GÖNÜLLÜLER kazandı.

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ada konseyinde oylama yaparak isimler yazdılar ve yarışmacıların yazdığı isimlerden en çok yazılan isim EDA oldu. 

SURVİVOR 17 MART PAZARTESİ NELER OLDU ADADAN KİM ELENDİ>>>

survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 16 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 16 mart kim gitti, survivor 16 mart, 16 mart survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 16 mart yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 16 martta kim elendi, survivor 16 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 16/03/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 16 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 16 mart gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 16 mart survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir