SURVİVOR 17 MART PAZARTESİ NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 17 MART ADADAN KİM GİTTİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 5 - SURVİVOR 17 MART PAZARTESİ NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 17 MART ADADAN KİM GİTTİ

SURVİVOR 17 MART ADADA YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Sevilen yarışma Survivor ünlüler gönüllüler tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Akın ilk bölümde oylama sonucu ünlüler takımına geçmesiyle takım sayıları eşitlenen ünlüler ve gönüllüler yarışmasında ilk elemenin yapılması ve gönüllüler takımından Ekrem’in elenmesi ile birlikte gönüllüler takımı bir kişi eksilmişti. 16 Marttaki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler olduğu için bir elemede Ünlüler takımından olacak. 16 Marttaki ada konseyinde en çok ismi yazılan isim Eda oldu. Survivor yeni bölümünde Eda nın karşısına bir isim daha çıkacak ve ikisi arasında bir oylama yapılacaktı. 

Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 17 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 17 Mart 2014 Pazartesi Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 17 Mart Pazartesi akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 17 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 17 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu. Survivor 17 Mart ödül oyununun ödülü Menemen oldu.

1. Oyun Ödül Oyunu

Survivor 17 Mart Pazartesi yayınlanan yeni bölümde ilk oyun ödül oyunu oldu ve oyunun ödülü ise Menemen oldu. Oyunun içeriği ise içi dolu 2 kova suyu omuzlarına bir sopa ile alarak kurulu olan platformdaki engellerden geçerek karşı tarafa geçirmek ve su haznesini taşıdıkları su ile doldurarak taşımak oldu. Oyunda skoru 8 olan takım kazandı. 2 takımdan da 8 kişi yarıştı ve birbirlerine kendi istekleri ile eş seçtiler işte eşleşmeler ve kazananlar.

1.  Oyun Ahmet – Turabi kazanan Ahmet
2.  Oyun Serenay – Samanta kazanan Samanta
3.  Oyun Akın – Mert kazanan Mert
4.  Oyun Merve – Berna kazanan Berna
5.  Oyun Gökhan – Ertunga kazanan Ertunga
6.  Oyun Duygu – Sahra kazanan Sahra
7.  Oyun Tolga – Yiğit kazanan Tolga
8.  Oyun Eda – Müge kazanan Eda
9.  Oyun Ahmet – Yiğit kazanan Ahmet
10.Oyun Serenay – Berna kazanan Berna
11.Oyun Duygu – Müge kazanan Duygu
12.Oyun Tolga – Mert kazanan Mert
13.Oyun Merve – Sahra kazanan Merve
14.Oyun Gökhan – Turabi kazanan Gökhan
15.Oyun Eda – Samanta kazanan Samanta

Survivor 17 Mart Pazartesi oynanan ödül oyunu olan su taşıma oyununu 8 – 7 olarak GÖNÜLLÜLER kazandı ve Menemenin sahibi oldular.

2. Oyun Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 17 Mart Pazartesi oynanan 2. oyun bireysel dokunulmazlık oyunu oldu. Ünlüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan kişi ada konseyinde Eda nın karşısına çıkmayacak yani ismi söylenemeyecekti. Ünlüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu yarışmacıların elleri üzerine konulan 2 uzun çubuğu dengede ve uzun süre tutma oyunuydu.

Bu oyunda son ikiye kalan isimler arasında bir oyun daha oynandı. son ikiye kalan isimler Serenay ve İsmail oldu. Bu iki isim arasında oynanan oyun hindistan cevizi atarak karşılarına kurulan fayansları kırmak oldu.

Survivor 17 Mart Pazartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlülerden Dokunulmazlığı SERENAY kazandı ve ada konseyinde dokunulmaz oldu.

Ada Konseyi

Ünlüler takımında eleme yapılması için açıklanan ilk isim Eda olmuştu. Eda’nın karşısına bir kişi daha çıkarılması için SMS oylaması yapıldı ve en çok oy alan kişi Eda’nın karşısına bir isim söyledi. En çok oy alan isim Tolga oldu. 
Tolga Eda’nın karşısına SMS oylaması için AKIN’ı seçti. 

Eda ve Akın arasında da halk oylaması yapıldı ve en çok oyu alan isim Akın oldu.

Survivor 17 Mart Pazartesi adadan elenen isim EDA oldu. 

www.fbpaylascanisi.blogspot.com

survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 17 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 17 mart kim gitti, survivor 17 mart, 17 mart survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 17 mart yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 17 martta kim elendi, survivor 17 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 17/03/2014 pazartesi izle, survivor pazartesi yayınlanan bölüm izle, survivor da pazartesi neler oldu, survivor 17 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 17 mart gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 17 mart survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 17 mart pazartesi ünlülerden kim gitti, ünlülerden 17 mart kim elendi, dokunulmazlık oyunu

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir