SURVİVOR 19 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI – 19 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 2 - SURVİVOR 19 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - 19 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 19 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİM YAZILDI…

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. 
Survivor 19 Mayıs Pazartesş akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunu yer aldı. 

19 Mayıs Pazartesi Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 19 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde yine en önemli oyun dokunulmazlık oyunu oldu. 

Survivor 19 Mayıs 2014 Pazartesi Yeni Bölümde YaşananlarDokunulmazlık Oyunu
Survivor 19 Mayıs Pazartesi günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Survivor 19 Mayıs Pazartesi akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım ÜNLÜLER oldu.

SURVİVOR 20 MAYIS KİM ELENDİ>>>

Survivor 19 Mayıs Pazartesi Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı 19 Mayıs pazartesi akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. GÖNÜLLÜLER takımından 19 Mayıs pazartesi günü en çok ismi yazılan kişi AKIN ve MÜGE oldu. 

Survivor 19 Mayıs pazartesi günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 20 Mayıs salı günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani oylama AKIN MÜGE ve birde pazartesi akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu kişiler arasında SMS oylaması yapılacak.

19 Mayıs Pazartesi Ada Konseyinde AKIN ve MÜGE ismi yazıldı.

Survivor AKIN’mı elenecek? MÜGE’mi karşısına hangi isim çıkacak ?SURVİVOR 20 MAYIS GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>


survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 19 mayıs 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 19 mayıs kim gitti, survivor 19 mayıs, 19 mayıs survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 19 mayıs yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 19 mayısta kim elendi, survivor 19 mayıs yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 19/05/2014 pazartesi izle, survivor pazartesi yayınlanan bölüm izle, survivor da pazartesi neler oldu, survivor 20 mayıs adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 20 mayıs gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 19 mayıs survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 19 mayıs pazartesi ünlülerden kim gitti, ünlülerden 20 mayıs kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı, gönüllülerden en çok oyu kim aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir