SURVİVOR 2. BÖLÜM İZLE 3 MART – SURVİVOR 2. BÖLÜM ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014, survivor 2. bölüm izle, survivor 3 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 3 mart kim gitti, survivor 3 mart ünlüler takımına kim geçti, 3 mart surivivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 3 mart 2. bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 3 martta kim elendi, survivor 3 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor 2. bölümde neler oldu, survivor 2. bölüm oyunları nelerdi

survivor 2014 yarışmacıları kimler - SURVİVOR 2. BÖLÜM İZLE 3 MART - SURVİVOR 2. BÖLÜM ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Ekranların en zor yarışması olan Survivor tüm hızıyla ve heyecanı ile devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunduğu survivor 2014 ünlüler gönüllüler birbirinden renkli yarışmacılar ile başlayarak izleyenleri ilk bölümü ile ekrana kilitledi.

İlk bölümü ile 2 Mart Pazar günü ekrana gelen survivor ünlüler gönüllüler yarışması ve yarışmacıları izleyicinin karşısına çıktı. Survivor 2014 ünlüler takımında 8 yarışmacı ve gönüllüler takımında ise 10 kişi bulunuyor.  Survivor ilk bölümünde 2 oyun oynandı birinci oyunu ünlüler kazandı 2. oyunu ise gönüllüler kazandı.
Bir de ada konseyi olan yarışmada 10 kişi olan gönüllülerden bir yarışmacı ünlüler takımına geçerek ve iki takımında yarışmacı sayıları 9 kişi oldu. Gönüllüler takımından ünlüler takımına geçen isim ise AKIN olmuştu.

3 Mart 2014 Survivor 2. Bölümde Yaşananlar

Survivor 2014 ünlüler ve gönüllüler yarışmasında 2 .bölüm dün akşam ekrana geldi. Gönüllülerden ünlüler takımına geçen Akın ilk oyununu oynadı ve gönüllüler takımına karşı yarıştı.

Survivor dün akşamki bölümünde 2 oyun oynandı.

Birinci oyun deniz üzerine kurulan platformda koşarak karşı tarafa geçen yarışmacıları suya atlayarak halatla geri çekme oyunuydu. Bu güce dayalı oyunun ödülü ise Olta Takımı malzemeleriydi.

3 Mart Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı  ÜNLÜLER TAKIMI oldu.

İşte Survivor 2. bölümde oynanan ilk oyunun kazananları

1.oyun – Sahra – Duygu – kazanan gönüllülerin (sahra)
2.oyun – Merve – Semanta – kazanan gönüllüler (semanta)
3.oyun – Serenay Berna – kazanan ünlüler ünlüler (serenay)
4.oyun – Merve – Sahra – kazanan ünlüler (merve)
5.oyun – Duygu – Semanta – kazanan gönüllüler (semanta)
6.oyun – Ahmet Dursun – Mert – kazanan gönüllüler (mert)
7.oyun – Serenay – Berna – kazanan ünlüler (serenay)
8.oyun – Merve – Müge – kazanan ünlüler (Merve)
9.oyun – Ahmet Dursun – Mert – kazanan ünlüler (Ahmet Dursun)
10.oyun – Serenay – Samanta – kazanan ünlüler (Serenay)
11.oyun – Gökhan – Yiğit – kazan ünlüler (Gökhan)

Birinci oyunu geriden gelerek kazanan Ünlüler olta takımının sahibi olarak artık balık avlayabilecekler.

İkinci Oyun: Survivor 2. bölümde oynanan ikinci oyun ise DOKUNULMAZLIK oyunu oldu. Dokunulmazlık oyununda her bir yarışmacı kendisi için ve tek olarak yarıştılar. survivor ilk dokunulmazlık oyunu kuma gömülü direklerde sarılarak en uzun süre direkte asılı kalanın kazandığı bir yarışmaydı.

3 Mart Survivor 2. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Ünlülerden AKIN Kazandı.


3 Mart Survivor 2. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Gönüllülerden BERNA  Kazandı.

survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor 2. bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlık kimin oldu, survivor dokunulmazlık oyunu neydi, survivor 2. bölümde olanlar

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir