SURVİVOR 20 MAYIS KİM ELENDİ – SURVİVOR 20 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 20 Mayıs Salı akşamı bir elemesini daha gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 19 Mayıs Pazartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu ÜNLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 19 Mayıs Pazartesi günü Gönüllüler ada konseyinde en çok yazılan isim MÜGE ve AKIN oldu.

SURVİVOR MÜGE ELENDİ…
survivor müge - SURVİVOR 20 MAYIS KİM ELENDİ - SURVİVOR 20 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 20 Mayıs Salı günü gerçekleşti. 20 Mayıs Salı akşamı yapılan SMS oylamasında Gönüllüler takımından en çok oyu alan isim TURABİ oldu.

20 Mayıs Salı Gönüllüler takımından elenen isim MÜGE oldu.

20 MAYIS SURVİVOR GÖNÜLLÜLER EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler ve Ünlüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor akın mı müge elendi elendi 20 mayıs 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 20 mayıs survivor kim elendi, survivor eleme 20 05 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 20 mayıs 2014, survivor müge mi elendi, akın mı sahra mı kim elendi, dün akşam akın mı müge mi, turabi mi elendi yiğit mi elendi, sahra mı elendi, müge mi elendi akın mı elendi, survivor gönüllülerden 20 mayıs kim elendi, gönüllülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 20 mayıs kim elendi, 20 mayıs elenen isim kim oldu, 20 mayıs adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti,survivor gönüllülerden 20 mayıs kim elendi, survivor sahra mı akın mı müge mi kim elendi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir