SURVİVOR 20 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI – 20 NİSAN SURVİVOR NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 2 - SURVİVOR 20 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - 20 NİSAN SURVİVOR NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 20 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİM YAZILDI…

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. 
Survivor 20 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde bir dokunulmazlık oyunu ve birde ödül oyunu yer aldı. 

20 Nisan Pazar Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 20 Nisan Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 20 Nisan 2014 Pazar Yeni Bölümde YaşananlarDokunulmazlık Oyunu
Survivor 20 Nisan Pazar günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Survivor 20 Nisan Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım ÜNLÜLER oldu.

SURVİVOR 21 NİSAN KİM ELENDİ>>>

Survivor Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı 20 Nisan pazar akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. GÖNÜLLÜLER takımından 20 Nisan pazar günü en çok ismi yazılan kişi MÜGE ve MERT oldu. 

Survivor 20 Nisan pazar günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 21 Nisan pazartesi günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani oylama MÜGE, MERT ve pazartesi akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu 3 kişi arasında SMS oylaması yapılacak.

20 Nisan Pazar Ada Konseyinde MÜGE ve MERT ismi yazıldı.

Survivor Müge mi elenecek? Mert mi elenecekSURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>


survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 20 nisan 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 20 nisan kim gitti, survivor 20 nisan, 20 nisan survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 20 nisan yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 21 nisanda kim elendi, survivor 20 nisan yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 20/4/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 20 nisan adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 20 nisan gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 20 nisan survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 20 nisan pazar ünlülerden kim gitti, ünlülerden 20 nisan kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı, müge mi elenecek mert mi, mert mi elendi müge mi

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir