SURVİVOR 2014 KİM BİRİNCİ OLDU – 2014 SURVİVOR'U GÖKHAN MI TURABİ Mİ KAZANDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

SURVİVOR BİRİNCİSİ KİM OLDU…

Ekranların ilgi ile izlenen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler de artık sona gelindi. Haftalardır zorlu ada şartlarında yarışan yarışmacılardan artık 2014 survivor yarışmasının finalistleri belli oldu. Survivor final haftasında her gün bir eleme olması sonucunda takımlardan eleme yapılarak 4 kişi Kıbrıs finalinde olmaya hak kazandı.

Survivor da son dörde kalan isimler Ahmet Dursun, Gökhan Keser, Merve ve Turabi olmuştu.

Kıbrıs’ta 18 Haziran akşamı oynanan oyunda Gökhan Keser oyunları kazanarak ilk finalist adayı olmayı başardı. Kalan yarışmacılardan Ahmet Dursun, Merve ve Turabi arasında Kıbrıs ta yapılan canlı yayın ada konseyinde bu üç kişi arasında SMS oylaması yapıldı.
En çok oyu alan isim ise ikinci finalist olacak ve Gökhan Keserin karşısına çıkacaktı. 18 Haziran akşamı en çok oyu alıp finale çıkan ikinci isim Turabi oldu.

Survivor finale çıkan isimler Gökhen Keser ve Turabi oldu.

Peki 2014 Survivor’u Kim Kazanacak

2014 SURVİVOR ŞAMPİYONU TURABİ
survivor turabi - SURVİVOR 2014 KİM BİRİNCİ OLDU - 2014 SURVİVOR'U GÖKHAN MI TURABİ Mİ KAZANDI

19 Haziran akşamı Kıbrıs Büyük finalde SMS sonuçlarına göre canlı yayında birinci belli olacak. Bu senenin birincisi acaba ünlüler takımından Gökhan mı yoksa gönüllüler takımından Turabi mi olacak…

SMS sonuçları 19 Haziran 2014 Canlı Yayında açıklanacak…

Peki Turabi mi Yoksa Gökhan mı birinci olacak? 
2014 Survvor Şampiyonu kim olacak… 
19 Haziran 2014 SMS oylamasında bakalım en çok oyu kim olacak…

survivor şampiyonu kim oldu 19.06.2014, 19 haziran kim kazandı survivor, survivor kim kazandı 19 haziran, survivor büyük final, survivor kıbrıs büyük finali canlı yayın, survivor 2014 şampiyonu kim olacak, survivor tuabi birinci mi oldu, survivor gökhan keser birinci mi oldu, 2014 survivor birincisi kim turabi mi gökhan mı, survivor 18 haziran finale kim kaldı, survivor ünlüelr gönüllüler şampiyonu, 2014 survivor kazanan kim oldu, sörvayvır şampiyonu, acunn survivor birincisi, acunn.com survivor finali, 19 haziran final survivor acunn.com, 2014 survivoru kim kazandı, turabi mi gökhan mı birinci oldu, dün akşam sörvayvırda kim birinci oldu, 2014 sörvayvır birincisi kim, survivoru sörvayvırı kim kazandı,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir