SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI – SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN EN ÇOK OYU KİM ALDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
survivor bu hafta kim elendi 2 - SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLER SMS SONUÇLARI - SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN EN ÇOK OYU KİM ALDI

Survivor 21 Nisan SMS Sonuçları…

Sevilen ve ilgi izlenen yarışma Survivor Ünlüler Gönüllülerde bilindiği üzere Pazartesi günleri eleme günleri. Her hafta Pazartesi günü bir yarışmacı adadan ayrılıyor. 21 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelen survivor ünlüler gönüllülerde adadan bir kişi daha gitti. 21 Nisan survivor adadan kim elendi.

20 Nisan Pazar günü survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler oldu. Gönüllüler ada konseyinde isimler yazarak ilk gitme adayını belirlediler açılan oylarda MÜGE ve MERT çıktı, yani ilk eleme adayları MÜGE ve MERT oldu.

MERT ve MÜGE ilk eleme adayı olarak belirlendi ve 21 Nisan Pazartesi günü bir kişi daha eleme adayı oldu. bu kişiyi gönüllülerden halk oylaması yani SMS sonuçlarında en çok oy alan ve en sevilen gönüllü olan kişi belirledi.

Survivor 21 Nisan Pazartesi Gönüllülerden En Çok SMS Oyunu Kim Aldı?

Survivor 21 Nisan Pazartesi Gönüllüler takımından en çok oyu alan TURABİ oldu.

Survivor Gönüllüler takımından en sevilen ve en çok SMS alan isim TURABİ oldu.

Turabi 21 Nisan Pazartesi günü Müge ve Mert’in karşısına Sahra yı seçti. Fakat Mert bu hafta en az oy alan isim olduğu için survivor dan bu hafta Mert elendi.

Survivor 21 Nisan Elenen İsim MERT Oldu.

21 Nisan Pazartesi Gönüllüler SMS sonuçları 

1. Turabi
2. Yiğit
3. Müge
4. Sahra
5. Mert

survivor 21 nisan sms sonuçları, gönüllülerden en çok oyu kim aldı, survivor 21 nisan gönüllülerden en çok sms kim aldı, gönüllülerden dün akşam en çok oyu kim aldı, gönüllülerden adadan kim elendi, 21 nisan survivor kim elendi, survivor pazartesi kim gitti, survivor pazartesi sms sonuçları, survivor 21 nisan sms leri, sms oylamasında gönüllülerden en çok oy kim aldı, en çok sms alan isim kim, survivor elendi müge mi mert mi, müge mi mert mi elendi, müge mi elendi mert mi, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir