SURVİVOR 21 NİSAN KİM ELENDİ – SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 21 Nisan Pazartesi akşamı 6. elemesini gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 20 Nisan Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 20 Nisan Pazar günü gönüllülerin ada konseyinde en çok yazılan isim MÜGE ve MERT oldu.

SURVİVOR MERT ELENDİ…

survivor mert - SURVİVOR 21 NİSAN KİM ELENDİ - SURVİVOR 21 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 8. haftası 6. elemesi 21 Nisan Pazartesi günü gerçekleşti. 21 Nisan Pazartesi akşamı yapılan SMS oylamasında Gönüllüler takımından en çok oyu alan isim TURABİ oldu.

Turabi 21 Nisan Pazartesi günü Müge ve Mert’in karşısına Sahra yı seçti. Fakat Mert bu hafta en az oy alan isim olduğu için survivor dan bu hafta Mert elendi.

21 Nisan Pazartesi Gönüllüler takımından elenen isim MERT oldu.

21 NİSAN SURVİVOR EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor mert mi müge mi elendi 21 nisan 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 21 nisan survivor kim elendi, survivor eleme 21 04 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, gönüllüler takımından kim elendi 21 nisan 2014, survivor müge mi elendi, mert mi elendi müge mi, müge mi elendi yoksa mert mi, dün akşam gönüllülerden kim elendi, survivor gönüllülerden 21 nisan kim elendi, gönüllülerden en çok oyu alan kim oldu, mügemi elendi mert mi elendi, mert mi elendi müge elendi, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir