SURVİVOR 22 MART CUMARTESİ NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 22 MART YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 6 - SURVİVOR 22 MART CUMARTESİ NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 22 MART YENİ  BÖLÜMDE NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 22 MART ADADA YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Sevilen yarışma Survivor ünlüler gönüllüler tüm heyecanı ile devam ediyor. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Akın ilk bölümde oylama sonucu ünlüler takımına geçmesiyle takım sayıları eşitlenen ünlüler ve gönüllüler yarışmasında ilk elemenin yapılması ve gönüllüler takımından Ekrem’in elenmesi ile birlikte gönüllüler takımı bir kişi eksilmişti. 16 Marttaki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler olduğu için bir elemede Ünlüler takımından oldu. 16 Marttaki ada konseyinde en çok ismi yazılan isim Eda oldu. Survivor da ünlüler takımından da ilk elenen isim Eda oldu ve yine takım sayıları eşit oldu. 

Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 22 Mart Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 22 Mart 2014 Cumartesi Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 22 Mart Cumartesi akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 22 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 22 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu. Survivor 22 Mart ödül oyununun ödülü Hamburger ve Patates oldu.

1. Oyun Ödül Oyunu

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması tüm zorlukları ile devam ediyor. Survivor 22 Mart yeni bölümde oynanan ilk oyun ödül oyunu oldu. 22 Mart Cumartesi günü oynanan ödül oyunu su üzerine kurulan platformda hentbol kalesine suya atlayarak karşı takımın kalesine elle gol atmaktı. Gol atma oyunu 2 tur oynandı ve iki turuda ÜNLÜLER kazandı. Hamburger ve Patatesi Ünlüler kazandı.

22 Mart Cumartesi Ödül Oyununu ÜNLÜLER Kazandı. 

2.Oyun Soru Cevap Oyunu

Survivor 22 Mart Cumartesi günü oynanan ikinci oyun anket oyunu yani soru cevap oyunu oldu. Ödül oyununu Ünlüler kazandığı için soru cevap oyunu da ünlüler arasında oynandı. Ünlüler halka sorulan soruların cevaplarını ve halk en çok hangi cevabı vermiştir bu soruların cevaplarını tahmin etmeye çalıştılar. Soru cevap anket oyununu kazanan kişi bir arkadaşını daha seçerek birer hamburger daha kazandılar. 

Survivor 22 Mart Soru Cevap Oyununu AKIN kazandı ve MERVE yi seçti. 

survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 22 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 22 mart kim gitti, survivor 22 mart, 22 mart survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 22 mart yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 22 martta kim elendi, survivor 22 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 22/03/2014 cumartesi izle, survivor cumartesi yayınlanan bölüm izle, survivor da cumartesi neler oldu, survivor 22 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 22 mart gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 22 mart survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 22 mart cumartesi ünlülerden kim gitti, ünlülerden 22 mart kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir