SURVİVOR 23 MART PAZAR NELER OLDU İZLE – SURVİVOR 23 MART YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU İZLE – SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI 23 MART

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler 7 - SURVİVOR 23 MART PAZAR NELER OLDU İZLE  - SURVİVOR 23 MART YENİ  BÖLÜMDE NELER OLDU İZLE - SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI 23 MART

SURVİVOR 23 MART ADADA YAŞANANLAR VE OYUNLAR

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ilk eleme Gönüllüler takımından Ekrem olmuştu. İkinci eleme ise Ünlüler takımından Eda olmuştu. İki takımında sayıları eşit durumda devam ediyor. Survivor 23 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde bir dokunulmazlık oyunu ve birde ödül oyunu yer aldı. 

23 Mart Pazar Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 23 Mart Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 23 Mart 2014 Pazar Yeni Bölümde Yaşananlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm ile 23 Mart Pazar akşamı ekrana geldi. Adaya gittikçe alışan yarışmacılar ada zorluklarının üstesinden gelmeye ve oyunları kazanmaya çalışıyorlar. Survivor 23 Mart Pazar akşamı yayınlanan bölümünde yine zorlu oyunlar ve ödüller vardı. Survivor 23 Martta oynanan ilk oyun Ödül oyunu oldu. Survivor 23 Mart ödül oyununun ödülü Yatak ve Çikolata oldu.

SURVİVOR 24 MART SAMANTA MI ELENDİ MÜGE Mİ SMS SONUÇLARI>>> 

GÖNÜLLÜLERDEN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>


1. Oyun Ödül Oyunu

Survivor 23 Mart Pazar günü oynanan ilk oyun ödül oyunu oldu. Ödül oyunu kumsala kurulan engellerden geçerek engellerin sonundaki toplardan iki tanesini halkalardan içeri atmak oldu. iki takımdan da birer yarışmacı oynamadı. Ünlülerden oynamayan Tolga, Gönüllülerden oynamayan Müge oldu. İki takımdan hangisi ilk önce 10 olursa o kazandı ve ödül oyununu kazanan ÜNLÜLER takımı oldu.

www.fbpaylascanisi.blogspot.com

  1. Oyun Akın – Ertunga kazanan Akın
  2. Oyun Merve – Samanta kazanan Merve 
  3. Oyun İsmail – Turabi kazanan Turabi
  4. Oyun Serenay – Berna kazanan Berna
  5. Oyun Gökhan – Yiğit kazanan Yiğit
  6. Oyun Duygu – Sahra kazanan Duygu
  7. Oyun Ahmet – Mert kazanan Mert
  8. Oyun İsmail – Ertunga kazanan İsmail
  9. Oyun Merve – Berna kazanan Merve
10. Oyun Akın – Mert kazanan Mert
11. Oyun Duygu – Samanta kazanan Duygu
12. Oyun Ahmet – Yiğit kazanan Ahmet
13. Oyun Serenay – Sahra kazanan Sahra
14. Oyun Gökhan – Turabi kazanan Turabi
15. Oyun Ahmet – Ertunga kazanan Ahmet
16. Oyun Merve – Sahra kazanan Merve
17. Oyun İsmail – Yiğit kazanan İsmail

Survivor 23 Mart Pazar günü oynanan Ödül Oyununu 10 – 7 olarak Ünlüler takımı kazandı yatak ve çikolatanın sahibi oldular.

2. Oyun Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 23 Mart Pazar günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Dokunulmazlık oyunu suyun üzerine kurulan güreş alanında iki takım yarışmacıları ellerindeki yastıklarla rakibini iterek suya düşürmek oldu. İki takımında oyuncularının bire bir yarıştıkları dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı kazanan ÜNLÜLER takımı oldu.

Survivor 23 Mart Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım ÜNLÜLER oldu.

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı 23 mart pazar akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. Gönüllüler takımından 23 mart pazar günü en çok ismi yazılan kişi Müge ve Samanta oldu. Survivor 23 mart pazar günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 24 mart pazartesi günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani yarınki oylama Samanta Müge ve yarın akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu 3 kişi arasında SMS oylaması yapılacak.

23 Mart Pazar Ada Konseyinde Müge ve Samanta’nın ismi yazıldı.

survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 23 mart 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 23 mart kim gitti, survivor 23 mart, 23 mart survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 23 mart yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 23 martta kim elendi, survivor 23 mart yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 23/03/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 23 mart adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 23 mart gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 23 mart survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 23 mart cumartesi ünlülerden kim gitti, ünlülerden 23 mart kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir