SURVİVOR 26 MAYIS KİM ELENDİ – SURVİVOR 26 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 26 Mayıs Pazartesi akşamı bir elemesini daha gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 25 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu GÖNÜLLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden ÜNLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 25 Mayıs Pazar günü Ünlüler ada konseyinde en çok yazılan isim TOLGA oldu.

SURVİVOR SERENAY ELENDİ…
survivor kim elendi - SURVİVOR 26 MAYIS KİM ELENDİ - SURVİVOR 26 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 26 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşti. 26 Mayıs Salı akşamı yapılan SMS oylamasında Serenay ve Tolga arasında en çok oyu alan isim Tolga oldu.

26 Mayıs Pazartesi Ünlüler takımından elenen isim SERENAY oldu.

26 MAYIS SURVİVOR ÜNLÜLER EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler ve Ünlüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor tolga mı serenay mı elendi elendi 26 mayıs 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 26 mayıs survivor kim elendi, survivor eleme 26 05 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 26 mayıs 2014, survivor tolga mı elendi, tolga mı serenay mı kim elendi, dün akşam kim elendi, turabi mi elendi yiğit mi elendi, sahra mı elendi, müge mi elendi akın mı elendi, survivor gönüllülerden 26 mayıs kim elendi, ünlülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 26 mayıs kim elendi, 26 mayıs elenen isim kim oldu, 26 mayıs adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti,survivor ünlülerden 26 mayıs kim elendi, survivor serenay mı tolga mı ahmet dursun mu kim elendi,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir