SURVİVOR 26 MAYIS SMS SONUÇLARI – SURVİVOR 26 MAYIS EN ÇOK OYU KİM ALDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor bu hafta kim elendi 3 - SURVİVOR 26 MAYIS SMS SONUÇLARI - SURVİVOR 26 MAYIS EN ÇOK OYU KİM ALDISURVİVOR 26 MAYIS SMS SONUÇALRI….

Star Tv de yayınlanan ve ekranların en çok izlenilen yarışması olan Survivor Ünlüler Gönülllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Survivor da yavaş yavaş sona yaklaşırken yarışma kuralları gereği bir takım 4 kişiye düştüğü zaman ada birleşmesi oluyor. 

Gönüllüler takımı 4 kişi kaldığı için 24 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde adalar birleşti ve Gönüllüler takımı, Ünlüler adasına geldiler. 

Adaların birleşmesi ile artık aynı ada da beraber kalacak olan Ünlüler ve Gönüllüler takımı yine takım olarak yarışmaya devam edecekler. Bireysel oyunlar ise bir takım 2 kişi kaldığında oynanacak.

25 Mayıs Pazar akşamı survivor da bir eleme oyunu daha oynandı. Bu haftaki eleme oyununda diğerlerinden farklı olarak SMS sonuçları bütün haftalar boyunca geçerli olacak. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takım ada konseyinde bir ismi daha göndermek için oylama yapacaklar. 26 mayıs akşamı açıklanacak olan SMS sonuçları ise yarışma boyunca geçerli olacak…

26 Mayıs Survivor Ünlüler Gönüllüler SMS Sonuçları

Survivor 26 Mayıs En Çok Oyu Kim Aldı?

Tolga ve Serenay arasında en çok oyu kim aldı?
Survivor 26 Mayıs Serenay ve Tolga arasında en çok oyu alan isim TOLGA oldu. Elenen isim ise SERENAY oldu.

SURVİVOR 26 MAYIS KİM ELENDİ TIKLAYINIZ>>>
İşte 26 Mayıs Survivor Ünlüler Gönüllüler SMS Sıralaması

survivor 26 mayıs sms sonuçları, gönüllülerden en çok oyu kim aldı, survivor 26 mayıs gönüllülerden en çok sms kim aldı, gönüllülerden dün akşam en çok oyu kim aldı, gönüllülerden adadan kim elendi, 26 mayıs survivor kim elendi, survivor pazartesi kim gitti, survivor sms sonuçları, survivor 26 mayıs sms leri, sms oylamasında gönüllülerden en çok oy kim aldı, sms oylamasında ünlülerden en çok oy kim aldı,en çok sms alan isim kim, survivor elendi akın mı elendi sahra mı elendi, sahra mı elendi, survivor kim elendi, 26 mayıs kim elendi, survivor 25 mayıs elenen isim kim 26 mayıs ünlüler ve gönüllülerden en çok kim oy aldı, survivor 26 mayıs sms sonuçları

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir