SURVİVOR 31 MART SMS SONUÇLARI – SURVİVOR 31 MART EN ÇOK OYU KİM ALDI

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
survivor bu hafta kim elendi 1 - SURVİVOR 31 MART SMS SONUÇLARI - SURVİVOR 31 MART EN ÇOK OYU KİM ALDI

Survivor 31 Mart SMS Sonuçları…

Sevilen ve ilgi izlenen yarışma Survivor Ünlüler Gönüllülerde bilindiği üzere Pazartesi günleri eleme günleri. Her hafta Pazartesi günü bir yarışmacı adadan ayrılıyor. 31 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen survivor ünlüler gönüllülerde adadan bir kişi daha gitti. 31 Mart survivor adadan kim elendi.

30 Mart Pazar günü survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden ……………. oldu. …………….. ada konseyinde isimler yazarak ilk gitme adayını belirlediler açılan oylarda ………… çıktı, yani ilk eleme adayları …………… oldu.

………….. ilk eleme adayı olarak belirlendi ve 31 Mart Pazartesi günü bir kişi daha eleme adayı oldu. bu kişiyi gönüllülerden halk oylaması yani SMS sonuçlarında en çok oy alan ve en sevilen ………… olan kişi belirledi.

Survivor 31 Mart Pazartesi ………………… En Çok SMS Oyunu Kim Aldı?

Survivor 31 Mart Pazartesi …………………… takımından en çok oyu alan …………. oldu.

Survivor Gönüllüler takımından en sevilen ve en çok SMS alan isim ………. oldu.

31 Mart Pazartesi eleme gününde ……………….. karşısına bir isim daha çıktı. ……………… karşısına çıkan isim ……………. oldu.

Survivor 31 Mart Adadan Elenen İsim …………….. Oldu.

31 Mart Pazartesi …………….. SMS sonuçları 

survivor 31 mart sms sonuçları, gönüllülerden ünlülerden en çok oyu kim aldı, survivor 31 mart ünlülerden gönüllülerden en çok sms kim aldı, ünlülerden gönüllülerden dün akşam en çok oyu kim aldı, 31 mart ünlülerden gönüllülerden adadan kim elendi, 31 mart survivor kim elendi, survivor pazartesi kim gitti, survivor pazartesi sms sonuçları, survivor 31 mart sms leri, sms oylamasında gönüllülerden ünlülerden en çok oy kim aldı, en çok sms alan isim kim, survivor elendi müge mi, müge mi elendi, survivor sms sonuçları sıralaması, survivor 31 mart kim ne kadar oy aldı, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir