SURVİVOR 4 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI – 4 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler - SURVİVOR 4 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - 4 MAYIS SURVİVOR NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 4 MAYIS ADA KONSEYİNDE KİM YAZILDI…

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. 
Survivor 4 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunu yer aldı. 

4 Mayıs Pazar Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 4 Mayıs Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine en önemli oyun dokunulmazlık oyunu oldu. 

Survivor 4 Mayıs 2014 Pazar Yeni Bölümde YaşananlarDokunulmazlık Oyunu
Survivor 4 Mayıs Pazar günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Survivor 4 Mayıs Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım GÖNÜLLÜLER oldu.

SURVİVOR 5 MAYIS KİM ELENDİ>>>

Survivor 4 Mayıs Pazar Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden ÜNLÜLER takımı 4 Mayıs pazar akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. ÜNLÜLER takımından 4 Mayıs pazar günü en çok ismi yazılan kişi TOLGA ve İSMAİL oldu. 

Survivor 4 Mayıs pazar günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 5 Mayıs pazartesi günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani oylama TOLGA ve İSMAİL birde pazartesi akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu 3 kişi arasında SMS oylaması yapılacak.

4 Mayıs Pazar Ada Konseyinde TOLGA ve İSMAİL ismi yazıldı.

Survivor TOLGA’mı elenecek? İSMAİL’mi karşısına hangi isim çıkacak ?SURVİVOR 5 MAYIS ÜNLÜLER TAKIMINDAN EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>


survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 4 mayıs 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 4 mayıs kim gitti, survivor 4 mayıs, 4 mayıs survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 4 mayıs yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 5 mayısta kim elendi, survivor 4 mayıs yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 04/05/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 5 mayıs adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 4 mayıs gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 4 mayıs survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 4 mayıs pazar ünlülerden kim gitti, ünlülerden 4 mayıs kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir