SURVİVOR 5 MAYIS KİM ELENDİ – SURVİVOR 5 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 5 Mayıs Pazartesi akşamı bir elemesini gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 4 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu GÖNÜLLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden ÜNLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 4 Mayıs Pazar günü gönüllülerin ada konseyinde en çok yazılan isim TOLGA ve İSMAİL oldu.

SURVİVOR İSMAİL ELENDİ…

survivor ismail - SURVİVOR 5 MAYIS KİM ELENDİ - SURVİVOR 5 MAYIS ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 5 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşti. 5 Mayıs Pazartesi akşamı yapılan SMS oylamasında Ünlüler takımından en çok oyu alan isim SERENAY oldu.

5 Mayıs Pazartesi Ünlüler takımından elenen isim İsmail Baki oldu.

5 MAYIS SURVİVOR EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor tolga mı ismail mi elendi 5 mayıs 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 5 mayıs survivor kim elendi, survivor eleme 05 05 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 5 mayıs 2014, survivor müge mi elendi, tolga mı ismail mi kim elendi, dün akşam tolga mı ismail mi kim elendi, survivor ünlülerden 5 mayıs kim elendi, ünlülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 5 mayıs kim elendi, 5 mayıs elenen isim kim oldu, 5 mayıs adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir