SURVİVOR 6 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI – 6 NİSAN SURVİVOR NELER OLDU İZLE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor 2014 yarışmacıları kimler - SURVİVOR 6 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİMİN İSMİ YAZILDI - 6 NİSAN SURVİVOR NELER OLDU İZLE

SURVİVOR 6 NİSAN ADA KONSEYİNDE KİM YAZILDI…

Ekranların sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün zorlanan yarışmacılar tüm zorluklara rağmen birinciliği kovalıyorlar. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ilk eleme Gönüllüler takımından Ekrem olmuştu. İkinci eleme ise Ünlüler takımından Eda olmuştu. İki takımında sayıları eşit durumda devam ediyor. Survivor 6 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde bir dokunulmazlık oyunu ve birde ödül oyunu yer aldı. 

6 Nisan Pazar Dün akşam yeni bölüm ile ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması yine renkli anlara ve oyunlara sahne oldu. Survivor Ünlüler gönüllüler yarışmasının 6 Nisan Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde yine 2 oyun oynandı. 

Survivor 6 Nisan 2014 Pazar Yeni Bölümde YaşananlarDokunulmazlık Oyunu
Survivor 6 Nisan Pazar günü oynanan ikinci oyun Dokunulmazlık oyunu oldu. Dokunulmazlık oyunu Halter oyunu oldu. İki takımın yarışmacıları eşleşerek birbirleri ile yarıştılar. Halter yarışması yarışmacıların omuzlarındaki denge tahtasına ilerledikçe artan ağırlıklar konularak oynandı ve oyunu 7 olan takım kazandı. 

Survivor 6 Nisan Pazar akşamı oynanan Dokunulmazlık oyununda Dokunulmazlığı kazanan takım ÜNLÜLER oldu.

SURVİVOR 7 NİSAN KİM ELENDİ>>>

Survivor Ada Konseyinde Kimin İsmi Yazıldı

Ada Konseyi

Dokunulmazlık oyununu kaybeden GÖNÜLLÜLER takımı 6 Nisan pazar akşamı ada konseyinde adadan gitmesini istedikleri kişinin adını yazdılar. GÖNÜLLÜLER takımından 6 Nisan pazar günü en çok ismi yazılan kişi MERT oldu. 

Survivor 6 Nisan pazar günü yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan kişi 7 Nisan pazartesi günü karşısına seçilen kişi ile SMS oylamasına gidecek yani yarınki oylama MERT ve pazartesi akşam seçilecek olan bir yarışmacı ile bu 2 kişi arasında SMS oylaması yapılacak.

6 Nisan Pazar Ada Konseyinde MERT ismi yazıldı.

Survivor Mert elenecek mi? Mert’in karşışına hangi isim çıkacak ?
survivor 2014, survivor yeni bölüm izle, survivor 6 nisan 2014, survivor ilk oyun kim kazandı, survivor ünlüler gönüllüler, survivor 6 nisan kim gitti, survivor 6 nisan, 6 nisan survivor ünlüler gönüllüer ödül oyunu kim kazandı, survivor 6 nisan yeni bölüm izle, survivorun dün akşamki bölümü, sörvayvırda dün akşam ödül oyununu kim kazandı, survivor 6 nisanda kim elendi, survivor 6 nisan yarışmaları kimler kazandı, survivor yeni bölümde neler oldu, survivor dünkü bölümün oyunları nelerdi, survivor 6/4/2014 pazar izle, survivor pazar yayınlanan bölüm izle, survivor da pazar neler oldu, survivor 6 nisan adadan kim gitti, survivor gönüllülerden kim elendi, 6 nisan gönüllülerden kim elendi, survivor dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı, 6 nisan survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı, 6 nisan pazar ünlülerden kim gitti, ünlülerden 6 nisan kim elendi, dokunulmazlık oyunu, ünlülerden en çok oyu kim aldı, ünlülerde sms de en çok kim oy aldı

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir