SURVİVOR 7 NİSAN KİM ELENDİ – SURVİVOR 7 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 7 Nisan Pazartesi akşamı 4. elemesini gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 6 Nisan Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 6 Nisan Pazar günü gönüllülerin ada konseyinde en çok yazılan isim MERT oldu.

Survivor Berna yarışmadan diskalifiye olarak elendi. Berna ve Sahra kavga ettikleri için Berna adadan aniden ayrıldı. Bu hafta adadan ayrılan isim BERNA oldu.

SURVİVOR BERNA ELENDİ…

survivor berna - SURVİVOR 7 NİSAN  KİM ELENDİ - SURVİVOR 7 NİSAN GÖNÜLLÜLERDEN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 5. haftası 4. elemesi 7 Nisan Pazartesi günü gerçekleşti. 7 Nisan Pazartesi akşamı yapılan SMS oylamasında Gönüllüler takımından en çok oyu alan isim YİĞİT oldu.

7 Nisan Pazartesi Gönüllüler takımından elenen isim BERNA oldu.

7 NİSAN SURVİVOR EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, survivor mert mi elendi 7 nisan 2014, survivor eleme, kim elendi survivor, 7 nisan survivor kim elendi, survivor eleme 07 04 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, gönüllüler takımından kim elendi 7 nisan 2014, survivor mert mi elendi, mert mi elendi müge mi, müge mi elendi yoksa mert mi, dün akşam gönüllülerden kim elendi, survivor gönüllülerden 7 nisan kim elendi, gönüllülerden en çok oyu alan kim oldu, mertmi elendi sahra mı elendi, mert mi elendi ertunga mı elendi, mert mi sahra mı elendi,

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir