SURVİVOR 9 HAZİRAN KİM ELENDİ – SURVİVOR 9 HAZİRAN ADADAN KİM ELENDİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Star TV’nin sevilen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler ekranlarda olmaya devam ediyor. Cumartesi Pazar ve Pazartesi günleri izleyici ile buluşan Survivor ünlüler gönüllüler yarışması 9 Haziran Pazartesi akşamı bir elemesini daha gerçekleştirdi.

Bilindiği üzere 8 Haziran Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu GÖNÜLLÜLER takımı kazandı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Oyunu kaybeden ÜNLÜLER takımı ada konseyinde adadan gitmesini istediği ismi yazdılar. 8 Haziran Pazar günü Gönüllüler ada konseyinde en çok yazılan isim TOLGA oldu.

SURVİVOR TOLGA ELENDİ
survivor tolga - SURVİVOR 9 HAZİRAN KİM ELENDİ - SURVİVOR 9 HAZİRAN ADADAN KİM ELENDİ

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının bu haftaki elemesi 9 Haziran Pazartesi günü gerçekleşti. 9 Haziran akşamı yapılan SMS oylamasında en çok oyu alan isim MERVE oldu.

9 Haziran Pazartesi GÖNÜLLÜLER takımından elenen isim TOLGA oldu.

9 HAZİRAN SURVİVOR GÖNÜLLÜLER EN ÇOK OYU KİM ALDI>>>

Sizin Gönüllüler ve Ünlüler Takımından Favoriniz Kim?

survivor kim elendi, 9 haziran 2014 survivor eleme, kim elendi survivor, 9 haziran survivor kim elendi, survivor eleme 09 06 2014, survivorda adadan kim gitti, gönüllüler takımından kim gitti, ünlüler takımından kim elendi 9 haziran 2014, survivor tolga mı elendi, tolga mı merve mi kim elendi, dün akşam kim elendi, turabi mi elendi yiğit mi elendi, sahra mı elendi,  mı elendi, survivor gönüllülerden 9 haziran kim elendi, ünlülerden en çok oyu alan kim oldu, survivor dün akşam kim elendi, survivor 9 haziran kim elendi, 9 haziran elenen isim kim oldu, 9 haziran adadan kim gitti, survivor adadan kim gitti, survivor gönüllülerden 9 haziran kim elendi, survivor merve mi tolga mı ahmet dursun mu kim elendi, sahra mı elendi turabi mi elendi

Bir cevap yazın