SURVİVOR BERNA KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR – SURVİVOR BERNA RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor berna kim, survivor berna, survivor berna resimleri, survivor gönüllülerdeki berna kim, survivor berna görselleri, berna canbeldek kim, berna canbeldek survivor, berna sörvayvır,  berna kim survivor, berna canbeldek kaç yaşında, berna canbeldek kim, berna canbeldek survivor, sörvayvır berna kim, sörvayvır berna resim, sörvayvır gönüllülerdeki berna mayolu resimleri, survivor gönüllüler mayolu resimleri,  

survivor berna kimdir5 - SURVİVOR BERNA KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR - SURVİVOR BERNA RESİMLERİSURVİVOR BERNA KİMDİR…

Ekranların sevilen yarışması olan Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı her gün izlenme rekorları kıran yarışma birbirinden renkli yarışmacılardan oluşuyor. Survivor 2014 yarışması 2 Martta başlayarak takip edilmeye başlandı. İlk bölümde ilk yarışmalarını ve ödüllerini kazanan yarışmacılar zaman zaman gergin  anlarda yaşadılar. Survivor ünlüler yarışmacılarının olduğu kadar gönüllüler takımındaki yarışmacılarda oldukça dikkat çekemeye ve aranmaya başladı.

Survivor 2014 gönüllüler takımında bulunan 10 kişiyi aslında çoğu bir yerlerden tanıdığımız isimlerdir. Survivor gönüllüler takımında olan ve güzelliği ile dikkat çeken isimlerin başında Berna Canbeldek geliyor. Berna Canbeldek’i yine acunun programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanıyoruz.  Yetenek Sizsiniz 4. sezonda yarışan ve ikinci tura çıkan Berna %84 oy alsa da geride kalarak elenmiştir. Şimdilerde ise Berna’yı acunun programı Survivor da, Survivor Berna olarak göreceğiz. Sizlere bu yazımızda Survivor Berna kimdir, Survivor Berna kaç yaşındadır, boyu kaç nereli gibi survivor berna hakkında bilgileri ve berna canbeldek biyografisini paylaşacağız..yı çalanın taaa..bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
Survivor Berna Kim

Survivor Berna 1990 yılında doğmuş ve şuanda 24 yaşındadır. Survivor Berna’nın tam adı Sibel Berna Canbeldek’dir. Küçüklüğünden beri dansçı olmak isteyen ve bu yönde eğitim alarak kendisini geliştiren Survivor Berna birçok kişi tarafından Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından tanınıyor.  Güzel yarışmacı Türk göçmeni olup Almanya’nın Berlin kentinde hayatını sürdürmektedir. Gösterdiği dans performansı ile büyük bir kesim tarafından sevilen Berna Canbeldek aynı zamanda dans eğitmenidir. Yetenek Sizsiniz yarışmasının 4. sezonunda boy gösteren Survivor Gönüllüler yarışmacısı finale kadar yükselme başarısını göstermişti.

Geçtiğimiz sene gösterdiği başarının ardından bu sene sevgilisi Muhammed ile yarışmada boy gösteren Berna yine izleyenlere çok romantik şovlar sundu ve herkesin beğenisini kazandı. İkinci tura kadar w başarı ile gelen yarışmacı %84 gibi yüksek bir oy yüzdesi alsa da diğer yarışmacıların gerisinde kalarak 2.turda Yetenek Sizsiniz sahnesine veda etti. Güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkan Berna Canbeldek’in boyu 169 ve kilosu da 56’dir. Boş zamanlarını spor yaparak değerlendiren isim zamanının çoğunu dans antrenmanları yaparak geçiriyor.r bu yazıyı çalanın taaa..bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….
Survivor Berna Resimler

survivor berna kimdir1 - SURVİVOR BERNA KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR - SURVİVOR BERNA RESİMLERİ

survivor berna kimdir3 - SURVİVOR BERNA KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR - SURVİVOR BERNA RESİMLERİ

survivor berna kimdir4 - SURVİVOR BERNA KİMDİR KAÇ YAŞINDADIR - SURVİVOR BERNA RESİMLERİ

Survivor Berna Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşarak Destek Olabilirsiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir