SURVİVOR PANAROMA PROGRAMI – SURVİVOR PARANOMA SUNUCULARI KİM HANGİ KANALDA KONUSU NEDİR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
survivor panaroma nihat doğan - SURVİVOR PANAROMA PROGRAMI - SURVİVOR PARANOMA SUNUCULARI KİM HANGİ KANALDA KONUSU NEDİR

NİHAT DOĞAN SURVİVOR PROGRAMI…

Star Tv ekranlarının sevilen ve izlenme rekorları kıran yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler tüm hızı ve heyecanı ile devam ediyor. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi ekranlara gelen sevilen yarışma Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yayınlandığı anda izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışması için, Acun Ilıcalı yeni kanalı TV8 de survivor ile ilgili bir program daha yayınlayacak. Survivor 2014 ünlüler gönüllüler yarışmasında yaşananların hafta içi Survivor Panaroma adlı programla izleyici ile buluşturacak. Survivor’un eski dönem yarışmacılarından olan Nihat Doğan ve Duygu Çetinkaya’nın sunacağı Survivor Panaroma adlı program Tv8 kanalında Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri sat 18:30 – 20:00 saatleri arasında ekranlarda olacak.

Nihat Doğan ve Duygu Çetinkaya’nın sunacağı Survivor Panorama adlı programa her Salı Nihat Doğan, her Çarşamba Duygu Çetinkaya, her Perşembe Survivor dan bir önceki hafta elenen yarışmacı konuk olacak, her Cuma ise Survivor eski dönem yarışmacılarından bir tanesi Survivor Panaroma stüdyo konuğu olacak.

Tv8 Survivor Panaroma programında Nihat Doğan ve Duygu Çetinkaya ve stüdyo konukları ile survivor 2014 ünlüler gönüllüler yarışmasının ayrıntılarını ve ekrana gelmeyen kısımları ile ilgili yorumlar yaparak yarışmayı ve yarışmacıları yorumlayacaklar. Ayrıca Survivor Panaroma programının moderatörlüğünü Furkan Dede ve Ece Begüm Yücetan yapacak.

Konu Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşabilirsiniz.

survivor panaroma programı, survivor panaroma konusu nedir, survivor panaroma sunucuları kim, survivor panaroma nihat doğan, nihat doğanın survivor programı, survivor Tv8 programı, panaroma survivor tv8, nihat doğanın programının adı, nihat doğan tv8 survivor programı, survivor panorama programı, survivor panoroma programı hangi günler saat kaçta, 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir