SURVİVOR TURABİ KİMDİR – SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TURABİ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

survivor turabi kimdir, survivor turabi çamkıran kimdir, survivor gönüllüler takımı yarışmacıları kimler, survivordaki turabi kim, sörvayvır turabi kimdir, sörvayvır gönüllüler, survivor turabi kaç yaşında, turabi survivor gönüllüler, survivor turabi resimleri, survivor turabi görüntüleri, survivor 2014 turabi kim,

SURVİVOR TURABİ KİMDİR

Acun Ilıcalı’nın hem sunuculuğunu hem yapımcılığını yaptığı survivor serisi devam ediyor. Her sene izlenme rekorları kıran yarışma bu sene de Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler olarak Mart ayında ekranlarda olacak. Geçtiğimiz günlerde survivor 2014 yarışmacılarının tamamının belli olması ile şimdi tüm beklentileri yarışmanın başlamasına çevirmiştir. Survivor 2014 yarışmasının başlaması ile birlikte ilk bölümü ile ekranlara gelen survivor yarışması dün akşam ilk oyunlarının oynanması ile survivor macerası başladı. Survivor 2014 Ünlüler Gönüllüler yarışması birbirinden ünlü ve renkli yarışmacılarla dolu. Gönüllüler takımının yarışmacıları içerisinde olan Turabi Camkıran takım içerisinde oldukça dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.  
2014 Survivor gönüllüler takımında olan ve merak edilen yarışmacılar arasında olan Turabi Camkıran gönüllüler takımı içinde en çok dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Sizlere bu yazımızda survivor Turabi kimdir, survivor Turabi kaç yaşındadır, sörvayvır Turabi resimleri ve survivor Turabi biyografi ve resimleri gibi araştırmaların yapılması üzerine survivor Turabi bilgilerini sizler için derledik. bu yazıyı çalanın taaa..bu yazıyı çalan kişi şunları kabul etmiş olur eğer bu yazıyı çalıyorsam ben şerefsizin tekiyim kafam 2 kelime yazı yazmaya basmıyor ben bir malım bu yazıyı çalmakla hakkımda söylenmiş herşeyi kabul etmiş olurum yinede bu yazdığımı görüpte yayınlayanlar onlarında ayrıyetten ….

survivor turabi kimdir - SURVİVOR TURABİ KİMDİR - SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TURABİ KAÇ YAŞINDA BİYOGRAFİ VE RESİMLERİ

Survivor Turabi Kimdir

Survivor Turabi 1988 yılında Mersin, Erdemli’de doğmuştur. Çocukluğu Mersinde geçti. Lise öğrenimini de Mersin’de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yapabiliyor. Zaman zaman isteyenlere özel Street dans eğitimi de verdi. Çocukluk yıllarında yaşadığı çevrenin etkisiyle dövüş sporlarına merak saldı.
Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitti ve burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Tayland’ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanmıştır. Kafes dövüşü denen turnuvalara katılarak para kazanmaya başladı. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katılmış, 6. Hafta üçüncü olarak elenmiştir.2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. Türkiye’de Birçok ünlü sanatçı ile Klip ve Konser organizasyonlarında dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda Sektöründe önde gelen firmaların Turneleri ve düzenlediği organizasyonlarda dansçı olarak sahne aldı.  2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Turabi Çamkıran da “gönüllüler” takımında yarışıyor.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir