#syafroditeventi Sponsorlar #2 – ÉEOSE

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
IMG 20131121 122444 - #syafroditeventi Sponsorlar #2 - ÉEOSE

Keyifle sona eren #syafroditeventi’nin ardından bizlere ürünleri ile sponsor olan markaları paylaşmaya devam ediyorum.  Katılımcılarımıza sağlıklı uzamayan saçlar için bakım şampaunı, sağlıklı uzamayan saçlar için saç kremi ile kaş ve kirpik serumu hediye eden ÉEOSE’ye ve organizasyon boyunca samimi ilgisi ile yanımızda olan Tansel Hanım’a ayrıca teşekkür ediyorum. Gelin ürünleri daha yakından tanıyalım.


ÉEOSE SAĞLIKLI UZAMAYAN SAÇLAR İÇİN BAKIM ŞAMPUANI 
Sağlıklı saç telleri bir ayda yaklaşık 1-1,5 cm kadar uzar. Ancak saç gelişimi için sağlıklı ortam bulamayan saçların uzaması yavaşlar ve incelir.  İşte ÉEOSE Yoğun Bakım Şampuanı tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor.  ÉEOSE Yoğun Bakım Şampuanı saça enerji verir, sağlıklı saç gelişimini  destekler. Dökülmeye karşı etkili olur, olumsuz çevre koşullarından korur ve onarır.ÉEOSE Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan, ayrıca saçlara yoğun bakım yapmak üzere formüle edilen bitkisel kaynaklı PHYTOCOMPLEX (Nettle&Sage & Lavander Extract) içeriyor. Ben denemeye başladım bile sonuçları ilerleyen zamanlarda aktaracağım. Fiyatı 34 TL

ÉEOSE SAĞLIKLI UZAMAYAN SAÇLAR İÇİN SAÇ KREMİ 
Bu harika bir saç bakım kremi. Saçların sağlıklı uzamasına yardım ediyor. Aynı zamanda saçlarınızın kolay taranmasını sağlıyor ve saça ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak saçlarınızı onarıyor. Tarama ve saça şekil verme işlemleri sırasında meydana gelen hasarları gideriyor. Ben hemen denedim. Yorumlarımı ilerleyen zamanlarda paylaşacağım. Fiyatı 34 TL

ÉEOSE KAŞ ve KİRPİK BAKIM SERUMU
Uzun, gür ve koyu renkli kirpiklere sahip olmak, özellikle de kadınlar için bir tutkuya dönüşmüş; güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesi haline gelmiştir. Bu yüzden kirpikleri olduğundan daha uzun ve daha dolgun göstermeye yarayan rimeller, çeşitli makyaj teknikleri, takma kirpikler, kirpik permaları, hatta kirpik ekimi gibi göreceli olarak zahmetli birçok yöntem kullanılmaktadır. Üstelik uygulama sırasında ya da temizlerken uygulanan mekanik kuvvet ya da bazı kozmetiklerde kullanılan kalitesiz kimyasallar kirpiklerin kaybedilmesine ya da sağlığının yitirilmesine neden olabilir. Artık hayal ettiğiniz görünümde kaş ve kirpiklere ulaşmanın bir yolu var: ÉEOSE Kaş ve Kirpik Serumu.
UYGULAMA
Günde 1 kere (tercihen geceleri) temizlenmiş ve kuru kirpik diplerine ya da kaşlarda uygulanmak istenen bölgenin üzerine, ürün ile birlikte verilen tek kullanımlık aplikatörler yardımı ile uygulanır. Fiyatı 93 TL  Ben henüz kullanmaya başlamadım. Kirpiklerimle hiç sorunum olmadı şimdiye kadar hatta o kadar uzun ki bazen uçlardan kırpıyorum ama kaşlarıma çok iyi gelecek. 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir