TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMASI – TAKDİR TEŞEKKÜR NASIL HESAPLANIR

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
takdir teşekkür hesaplama - TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMASI - TAKDİR TEŞEKKÜR NASIL HESAPLANIR

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMASI…

Tüm öğrenciler rahat nefes alacakları ve sabırsızlıkla bekledikleri yaz tatiline 13 Haziran 2014 Cuma günü kavuşacaklar. Öğrenciler için bu senenin sonuna yaklaşırken merak ettikleri ise takdir teşekkür aldım mı, alabilir miyim ve takdir teşekkür almak için kaç puan gerekli gibi bilgileri merak ediyorlar.

Öğrenciler takdir teşekkür alma notlarını kendileri hesaplamaya çalışsalar da hep akıllarında acaba doğru mu hesapladım gibi sorular yer alıyor. 
Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır. 

Takdir teşekkür hesaplama işlemi, bütün derslerin dönem sonu ortalamasının ders saatleriyle çarpılıp toplanması ve sonrasında haftalık ders saatine bölünmesiyle elde edilen ortalamaya göre yapılır. Buna göre çıkan ortalama;
70 ile 85 arasındaysa teşekkür belgesi;
85 ile 100 arasındaysa takdir belgesi alınır. Ayrıca takdir teşekkür belgesi alabilmek için Türkçe dersi en az 55, diğer dersler ise en 45 olmalıdır.

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Yukarıda ki bağlantıyı tıklayarak açılan sayfada derslerinizin notlarını yazarak hesapla butonuna basarak takdir teşekkür alma not ortalamanızı öğrenebilirsiniz.

takdir teşekkür hesaplaması, takdir teşekkür hesaplama ekranı, takdir teşekkür hesaplama robotu, takdir teşekkür hesaplama yapma, takdir kaç puanla alınıyor, teşekkür kaç puanla alınıyor, puanım kaç olursa takdir alırım, puanım kaç olursa teşekkür alırım, tüm derslerim dört teşekkür alabilirmiyim, tüm dersler 50 den yukarı takdir teşekkür alabilirmiyim, hiç zayıfım yok teşekkür albilirmyim, teşekkür alma puanı kaç, takdir alma puanı kaç, bir zayıfım var ama tüm dersler iyi teşekkür alabilirmiyim, 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama, lise takdir teşekkür hesaplama, 6. sınıf teşekkür takdir hesaplama

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir