Termal Kemer kullanıcı yorumum

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
termal kemer - Termal Kemer kullanıcı yorumum

Hepimiz kilo vermek ya da formumuzu korumak için zaman zaman destekleyici ürünlerden yardım alırız. Bana göre bu tür destek ürünlerin arasında en güzeli termal kemer. Bir kere termal kemer sahibi olmak için ciddi paralar saçmıyoruz ortalara. Bir de etkisini kısa sürede görebiliyorsunuz. İlk kullanımda bile kan ter içinde kalmak ise ayrıca motive edici:)

Bunca faydasına rağmen, Termal Kemerin çok uzun vade kullanılmaması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Çünkü bel kaslarında tembellik yapabiliyormuş. Aman dikkat!

*Termal kemer kullanırken eğer hava soğuksa mutlaka kemerin altına atlet giyin. Aksi taktirde terleme ve soğuma esnasında mide üşütmesi problemi ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

*Termal kemer takıp suya sabuna dokunmadan kilo vermeyi düşünüyorsanız paranızı hiç boşuna çöpe atmayın. Termal kemerin etkili olması için yediklerimize dikkat edip, mutlaka spor yapmak zorundayız.

*Uyurken kullanabilirsiniz laflarına asla inanmayın. Sizi rahatsız etmekten başka hiç bir işe yaramıyor.

*Termal kemeri kullanmadan önce mutlaka ılık bir duş alın, duş sırasında karın ve bel bölgenizi iyice keseleyin ve cildinizi tamamen kurulamadan uygulamayın. Eğer lut gölü tuzu ya da inceltici jel gibi bir ürün
kullanacaksanız cildinizin tamamen yemesini bekleyin.

*Kullanım sırasında bol bol su için ve sonrasında tekrar ılık bir duş alın. 

*Termal kemeri kullandıktan sonra mutlaka ılık sabunlu su ile temizleyin. Asla makineye atmayın ve asla güneşte bırakmayın.

*Düzenli kullandığınız zaman etkisini göreceksiniz.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir