TVD tutkunları müjde! Mine Çiçeği'ni Durance'de bulabilirsiniz

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Başlıksız 1 - TVD tutkunları müjde! Mine Çiçeği'ni Durance'de bulabilirsiniz

Çok ciddi bir yabancı dizi takipçisi olduğumu bilmeyen yoktur. Özellikle fantastik kurgulu dizileri asla kaçırmayan biri olarak The Vampire Diaries izlemesem olmazdı.  5 sezonu neredeyse devirmiş olan dizinin benim gibi sıkı takipcileri bilirler. Mine çiçeği çok önemlidir. Mine çiçeği biz fanileri ölümsüz vampirlerden korur, birbiri ile mücadele eden vampirlerin baş silahı işlevi görür, Mine çiçeğini parfüm olarak süren, suya karıştırıp içen, üzerinde taşıyan faniler vampirlere karşı 1-0 önde başlarlar mücadeleye. Mine çiçeğini tercih edenlerin hafızasına dokunulamaz, kanları içilemez, kısacası mine çiçeği kişiyi dokunulmaz yapar. 5 sezondur önemini hemen hemen dizinin her bölümünde gözlemlediğim mine çiçeği kokusunu Durance’de görünce çok mutlu oldum. Elbette vampirlerden korunmayı hedeflemiyorum Durance Çiçek Özlü EDT Mine Çiçeği ile ama size sadece şunu söyleyebilirim bir parfümden beklediğim herşeyi aldım. Harika bir koku, kalıcılık ve doğallık. Daha ne olsun! 

Eskaza bir vampirle karşılaşırsam da artık güvendeyim 🙂

Hadi Durance Çiçek Özlü EDT Mine Çiçeği hakkında biraz bilgi edinelim. 

Çiçek Özlü EDT Mine Çiçeği, Taze ve genç ruhlara hitap ediyor.Yeşil, limonsu ve ferah notalardan bir buket sunuyor kendisini tercih edenlere.

İçeriği: 
%80 alkol içerir. 
Grasse şehrindeki parfüm uzmanımız tarafından özenle hazırlanan parfüm bazı. Paraben ve phenoxyethanol içermez. Herhangi bir yapay koruyucu, aroma, renklendirici içermez. 

Üst notalar : Mine çiçeği, limon, turunç
Orta notalar : Limonotu, yasemin
Alt notalar : Gül ağacı, sardunya, limon ağacı

Durance Çiçek Özlü EDT Mine Çiçeği buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir