Twister İle 2 Ayda 16 Kilo Vereceksiniz!!!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
             
             
twister - Twister İle 2 Ayda 16 Kilo Vereceksiniz!!!


               Merhabalar… Yine dinamik, eğlenceli ve bir o kadarda kolay olan zayıflama yöntemiyle karşınızdayım. Sanırım eğlenmeden spor yapmak bana göre değil :). 


               TWİSTERRRR!!! Bu ne kadar eğlenceli ve uygulaması kolay bir alettir anlatamam. Kendisiyle 13 yaşımda annem fitness salonuna giderken beni de ergenlik kilolarım için götürmeye başladığında, koşu bandının yanında tanışmıştık. İlk başlarda ne olduğunu bilmediğim ve sormaya çekindiğim için sadece bakışıyorduk. Sonra salondakilerden biri ben koşu bandındayken twisterı kullanmaya başladı. Çok rahat kullandığı her halinden belliydi. Belki yarım saat hiç durmadan değişik şekillerde hareketlerine devam etti. O gittikten sonra twister benimdi artık. Ne koşu bandı ne bisiklet ne de diğerleri hiçbirini kullanmaz olmuştum. Spor salonuna yürüyüşümü yaparak geliyor yolda gelirken de inşallah boştur diye dua ediyordum. 

                   6 ay kadar sonra belim, karnım bacaklarım inanılmaz ölçüde şekillenmişti. Kas ve kemik yapısı olarak çıtı pıtı olmadım hiçbir zaman. Ama bu alet sayesinde kalça, basen, bacaklar, bel öyle bir inceliyor ki ve 2 ay bunun için yeterli olabiliyor. 

                  Benim kullandığım demir aksamlıydı ve çok ağır bir üründü. aralarında bilyeler vardı. Şimdi aklıma geldi ve piyasadaki Twister çeşitleri plastikten üretilmiş. İnternette demir gibi sert ürünlerden üretilenini bulamadım açıkçası. Bunu söylememin nedeni; piyasadakilerin taşıma kapasitesi 100 kg civarında plastiğin aşınmasını da düşünürsek çok dayanıklı olacaklarını düşünmüyorum. Ama 85 kg altındakilere uygun ve fiyatları 10 lira civarında. Anlayacağınız bu eğlenceli spor aleti hem çok ucuz hem de kesin sonuç veriyor. 

                  Kıvrak hareketler gerektiren dansları yapmak istiyor fakat bel çevrenizin kalınlığından sıkıntı yaşıyorsanız, twister size çok yardımcı olacaktır. 

                  Peki 2 ayda 16 kiloyu nasıl vereceksiniz? Günde 15 dk sabah 15 dk akşam olmak üzere iki defa videodaki hareketleri eşit dakikalarda yaparak 2 ayda 2 beden incelebiliyorsunuz. 2 beden incelmenin kilo olarak karşılığı tam 16 kg olup, videodaki hareketleri harfiyen uyguladığınızda kesin sonuç alacaksınız.


                  Yalnız bu aleti kullanırken karın kaslarınız sıkılı ve üst bedeniniz dik olmalı. Aşağıda izleyeceğiniz videoda sizlere çok yardımcı olacak. Hangi kasları nasıl çalıştırabileceğiniz konusunda çok net anlatılmış bir video olmuş. 

                    Bu aleti kullanmadan önce çok su tüketmemenizi öneririm karnınız sıkıştıkça ağzınızdan gelir. Bir diğer hatırlatma da dengesiz yaparsanız dalakta şişme olacağını aklınızdan çıkarmayın. Kol sarkmanız varsa eğer bu aletin egzersiz lastiği barındıranları mevcut onları tercih etmenizi öneririm.
                            
                                                       İyi Seyirler…

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir